Teismas tampa antraisiais namais „A.Čepononiui ir co (konservatoriams)“

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ skaitytojai nuolat skambina į redakciją klausdami, ar jau baigėsi mero ir jo „bendražygių“ teismas, ar dar bus tęsinys. Savaitraštis kreipėsi į prokurorą G. Jasaitį, prašydamas pakomentuoti šią situaciją. 
Prokuroras nuosprendį skųs

Valstybinį kaltinimą palaikantis LR Generalinės Prokuratūros prokuroras G. Jasaitis teigia skųsiantis Apeliacinio teismo gegužės 15 d. nuosprendį. Prokuroras kol kas neatskleidžia motyvų ir prašo palaukti iki liepos mėnesio vidurio.
„Apeliacinio teismo sprendimo komentuoti negaliu, nes tokiu būdu atskleisčiau savo kasacinio skundo argumentus ir motyvus. Visa tai reiškia, kad aš rašysiu kasacinį skundą, kurio turinio ir apimties viešinti dabar negaliu. Manau, kad liepos mėnesio antrą savaitę jau būsiu parengęs kasacinį skundą. Kai šis dokumentas bus išsiųstas į Aukščiausiąjį teismą, bus galima pakomentuoti“,- rašė prokuroras G. Jasaitis, atsakydamas į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ paklausimą, ar skųs Apeliacinio teismo sprendimą, kuriame buvo išteisintas ne tik A. Čepononis, bet ir jo bendrai, prisipažinę kaltais.
Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ informuos skaitytojus apie teisiamųjų konservatorių bylos eigą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts