ŠVIESOS IR PADĖKOS DIENA VINCO KUDIRKOS PROGIMNAZIJOJE

Birželio 13 dieną Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenė ir svečiai rinkosi į tradicija tapusią šventę – Padėkos dieną.

Ši diena – tai puiki galimybė moksleiviams, mokytojams, tėveliams pabūti kartu, sustabdyti laiko tėkmę ir nors akimirką visiems pasidžiaugti vaikų mokymosi rezultatais, popamokinės veiklos pasiekimais, garsinančiais mokyklą rajone ir respublikoje.

Renginio pradžioje už puikius mokinių pasiekimus 1000-tį AČIŪ buvo tarta mokytojams, jiems įteikti padėkos raštai.

Tardama visiems susirinkusiems nuoširdų sveikinimo žodį, mokyklos direktorė Rasa Dagienė pasidžiaugė, kad šiemet 74 procentai mokyklos mokinių pagerino mokymosi pasiekimus. Rudenį mokykla švęs 60-metį, tad direktorė pakvietė mokinius rugsėjį atsinešti po idėją ir stengtis ją įgyvendinti.

Padėkota moksleiviams už tikrosios savo pareigos supratimą, už svajones, už tai, kad, nebijodami sunkumų, priima iššūkius, už tai, kad žino, kas geriausia, atitenka ne veltui, o gimsta iš neišmatuojamo užsispyrimo, iš begalinio noro, atsakomybės  ir sunkaus darbo.

Noras siekti gerų rezultatų, žinoti ir išmanyti daugiau už kitus praverčia mokinius ruoštis ne tik pamokoms, bet daug rimtesniems išbandymams, tokiems kaip rajono ar respublikos olimpiados, konkursai. Kartu galime pasidžiaugti, kad tokių mokinių mūsų mokykloje išties daug. Jiems   padėkas teikė mokyklos direktorė R. Dagienė, pavaduotojos ugdymui Janina Vitartienė ir Ilona Prokofjevienė bei svečiai.

Gražiausius žodžius ir padėkas lydėjo nuotaikingas koncertas. Už šį koncertą vedėjai dėkojo mokytojai Linai Lesickienei. Jai ir mokyklos šokėjams linkėjo malonių potyrių dalyvaujant „Dainų šventėje“.

Tam, kad laimėtum, vien noro neužtenka. Kiekviena pergalė reikalauja ir vidinės stiprybės, ir motyvacijos, ir, be abejo, daug pastangų. Todėl ypač smagu, kai tos pastangos įvertintos.  Keturi gabiausi, veikliausi, aktyviausi mokyklos mokiniai ir du mokytojai buvo apdovanoti išskirtiniu prizu – kelione į Strasbūrą. Mokyklos direktorė apdovanojimus įteikė 7a klasė mokiniams Matui Sipavičiui, Ainiui Gecui, 7b klasės mokinėms Tomai Pauraitei ir Viltei Vaitkevičiūtei bei mokytojoms Virginijai Bartkevičienei ir Danutei Blužienei.

Šventė baigėsi, sudainuota mokyklos daina.

Padėkos diena – prasminga šventė, skleidžianti kiekvieno iš mūsų širdyje tauriausius jausmus – gėrį, nuoširdumą, dėkingumą,  pagarbą artimam. Pasibaigus šventei, nuslūgus emocijoms – nepaprasta vidinė ramybė ir kiekvieno iš mūsų  širdis, prisipildžiusi gėrio. Aišku viena,  tokia diena kaip ši – ypač reikalinga, nes drauge susitinka ir pabendrauja mokytojai, tėvai ir vaikai. Kiekvienais metais Padėkos dienos tradicijos mūsų  Vinco Kudirkos progimnazijoje tampa vis tvirtesnės ir gražesnės.

 

                                                                          V.Šiaudvytienė, progimnazijos bibliotekininkė

 

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts