Socialiniai tinklai

Aktualijos

Su 20-ečiu pasveikintas vokalinis ansamblis „Pasagėlė“

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 12 d. gausus būrys rajono gyventojų skubėjo į Radviliškio kultūros centrą – čia vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro Radviliškio rajono filialo vokalinio ansamblio „Pasagėlė“ 20-mečio šventė „Pilnametystės sulaukus“. Šios gražios ir skambios šventės proga ansamblio „Pasagėlė“ dalyvės ir vadovė sulaukė daugybės sveikinimų iš gausaus draugų ir bendražygių būrio.

„Pasagėlėms“ – sveikinimų lietus

Iškilmingą  ansamblio „Pasagėlė“  20- mečio minėjimą pradėjo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Radviliškio filialo vadovė Janina Aižinienė, pakvietusi susirinkusiuosius  negailėti  „Pasagėlės“ ansambliui plojimų –  šio ansamblio dalyvės dainuoja  tiesiog todėl, kad myli dainą ir muziką.
Ansamblį su pilnametyste pasveikino „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius bei bendruomenės senjorų vadovė Rimantė Radavičienė. „Sveikiname ansamblį su gražiu jubiliejumi, linkime jam dar  daugelį metų skinti laurus dalyvaujant festivaliuose bei konkursuose“,- sakė bendruomenės pirmininkas bei senjorų vadovė, įteikdami vadovėms J. Aižinienei ir R. Apšegienei nuo bendruomenės saldžią dovaną – šakotį ir linkėdami kolektyvui dar ilgai gyvuoti.
Ansamblį su švente taip pat  atvyko  pasveikinti Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro pirmininkas Alfonsas Navickas, Radviliškio kultūros centro direktorė I. Ginkevičienė, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius J. Pravilonis, Radviliškio  rajono savivaldybės darbuotojai.
„Pirmasis „Pasagėlės“ susibūrimas buvo prieš 20 metų tuometinėje „Lituanikoje“.  Labai sėkmingai parinktas  ansamblio pavadinimas – pasaga simbolizuoja laimę, tik reikia ją tinkamai virš durų pakabinti, kad laimė neišbyrėtų. Kadangi „pasagėlė“ iki šiol dainuoja, vadinasi, jos laimingos“,- sakė vienas iš ansamblio  „krikštatėvių“, Radviliškio miesto Garbės  pilietis Augenijus Jurgauskas.  „Pasagėles“ su švente taip pat pasveikino ir šiemet išrinktas Radviliškio miesto  Garbės pilietis Petras Rimantas Kundrotas.
Pasveikinti ansamblio su pilnametyste atvyko ir jo pirmoji vadovė Rima Godelienė. „Prisimenu, kaip prieš 20 metų, susirinkę „Lituanikoje“, užtraukėme dainą, pritariant akordeonu, tai traukėme kartu ilgus metus. Tačiau  metai bėga, gyvenimas keičiasi, džiaugiuosi, kad  „pasagėlės“ dainuoja iki šiol, linkiu dar ilgus metus būti scenoje“,-sakė R. Godelienė, įteikdama dovanas.

Būta ir nesusipratimų
Ansambliui  „Pasagėlė“ jau 15 metų vadovauja Roma Apšegienė. Pasak vadovės, bendro darbo pradžioje būta ir nesusikalbėjimų, ir nesusipratimų. „Tik pradėjus  vadovauti ansambliui, mano dainininkai sako:  „Vadove, mes nežinome, kada mums įstoti. Aš jiems liepiau žiūrėti į mane ir  parodysiu. Tada man dainininkai sako: „Vadove, taigi mes akli“. Dėkoju savo dainininkams, kad net sunkiose situacijose jie nepraranda humoro jausmo, kantriai repetuoja, klauso vadovės“,- sakė  R. Apšegienė. Na, o „pasagėlės“ savo vadovei  dėkojo už kantrybę, už nuoširdų darbą.
Po šių sveikinimų į sceną  bendrai dainai su ansambliu „Pasagėlė“ buvo pakviesti ir į šventę atėjusieji buvę  ansamblio dalyviai.

Skambėjo  muzikiniai sveikinimai  
Kadangi buvo švenčiamas muzikinio  ansamblio jubiliejus, jo pasveikinti su jubiliejumi  atskubėjo kolegos, dovanodami muzikinius kūrinius. Scenoje vieni atlikėjai keitė kitus, skambėjo nuotaikingos dainos apie rudenį, jaunystę, kurias kartu su dainininkais traukė ir žiūrovai.
„Pasagėlėms“ savo dainas dovanojo  Invalidų ir neįgaliųjų draugijos ansamblis „Gabija“ (vad. R.Apšegienė), TAU moterų vokalinis ansamblis (vad. Z.Zakienė), PB „Bočiai“ draugijos ansamblis „Bočiai“ (vad. R.Radavičienė), Šiaulių kultūros centro ansamblis „Romantika“ (vad. R.Majauskienė), vokalinis ansamblis iš Vėžaičių „Vaivorykštė“ (vad. D.Šilinskienė), kaimo kapela iš Jonavos „Jonavėlė“ (vad. J.Butkuvienė). Visiems  sveikintojams  ansamblio „Pasagėlė“ moterys įteikė po laimės dalelę – dekoratyvinę pasagą.
Šventės finale skambėjo daina „Žemė kėlė žolę“. „Šią dainą  pasirinkome todėl, kad joje yra žodis „pasagėlė“,- sakė ansamblio vadovė R.Apšegienė, pakvietusi kartu dainuoti visą salę.
Po šventės visi dalyviai dar susitiko pabendrauti prie vaišių stalo.

„Radviliškio krašto“ informacija


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Informacija šaškių ir šachmatų mėgėjams

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio m. kultūros ir poilsio parke, prie Latvių kultūros
centro, kiekvieną antradienį 19 val. renkasi šaškių ir šachmatų
mėgėjai. Kviečiame visus norinčius pažaisti.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Dviračių žygis

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų birželio 18d. mokytoja, auklėtoja Kristina Butkuvienė kartu su specialaus ugdymo skyriaus mokiniais vyko į sportinį žygį su dviračiais prie Arimaičių ežero. Aktyviai popietinėje sportinėje grupėje ,, Sportininkai” įvaldę fizines galimybes ir kasdien treniravęsi su dviračiais mokiniai, nuo mokyklos iki Arimaičių ežero per Pavartyčių kaimą senuoju keliu į abi puses paskaičiavus nuvažiavo 16 km. Mokiniams žygis neprailgo, jie pakeliui aplankė Šeduvos malūną, Velžių piliakalnį, kavinę ,,Žirnelį”, kavinės ,, Žarijos” aplinką, bei gėrėjosi ežero gamta, paplūdimiu ir saugiai grįžo į gimnaziją.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019