Socialiniai tinklai

Kriminalai

Skėmiuose šėlo trys chuliganai: trukdė eismui, vartė šiukšlių konteinerius, niokojo suolelius, mėtė šiukšles

Paskelbta

data

Gegužės 29 d. nuo 02:00 val. iki 08:45 val. Radviliškio rajone, Skėmių kaime, Beržų gatvėje 18, 21, 25 metų jaunuoliai , kelio Jonava-Kėdainiai-Šeduva 67 kilometre pastatė ant važiuojamosios dalies spaustos medienos dėžę, į kurią atsitrenkė važiuojantis vilkikas „Mercedes Benz 2543“, vairuojamas blaivaus 54 metų vyro. Taip pat minėti asmenys, demonstruodami nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, dėl chuliganiškų paskatų nuvertė keturis metalinius buitinių atliekų konteinerius, iš jų išvertė šiukšles, skelbimų lentoje nuplėšė skelbimus, Skėmių kaimo bendruomenės namų teritorijoje išplėšė iš žemės ir nuvertė betoninį- medinį suolelį, iš šiukšlių dėžės išpylė šiukšles. Įtariamieji uždaryti į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Šeduvoje sulaikytas apsvaigęs vyras su įtariama narkotinėmis medžiagomis

Paskelbta

data

Liepos 21 dieną, 1.00 val. Radviliškio rajone, Šeduvoje, Kėdainių gatvėje, policijos pareigūnams atliekant 30 metų vyro apžiūrą, pas jį rastas suglamžytas popieriaus lapas, kuriame buvo augalinės kilmės, įtariama, narkotinės medžiagos su tabako priemaišomis. Radviliškio ligoninėje nustatyta, kad minėtas vyras yra vartojęs narkotinių medžiagų. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškyje namuose medikams teikiant pirmąją pagalbą mirė moteris

Paskelbta

data

Liepos 20 dieną,  1.17 val. Radviliškyje, Radvilų gatvėje namuose, medikams teikiant pirmą pagalbą, 61 metų moterį ištiko klinikinė mirtis, dėl to buvo pradėtas gaivinimas, tačiau 1.40 val. buvo konstatuota moters biologinė mirtis.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi