Socialiniai tinklai

Kriminalai

Skėmiuose šėlo trys chuliganai: trukdė eismui, vartė šiukšlių konteinerius, niokojo suolelius, mėtė šiukšles

Paskelbta

data

Gegužės 29 d. nuo 02:00 val. iki 08:45 val. Radviliškio rajone, Skėmių kaime, Beržų gatvėje 18, 21, 25 metų jaunuoliai , kelio Jonava-Kėdainiai-Šeduva 67 kilometre pastatė ant važiuojamosios dalies spaustos medienos dėžę, į kurią atsitrenkė važiuojantis vilkikas „Mercedes Benz 2543“, vairuojamas blaivaus 54 metų vyro. Taip pat minėti asmenys, demonstruodami nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, dėl chuliganiškų paskatų nuvertė keturis metalinius buitinių atliekų konteinerius, iš jų išvertė šiukšles, skelbimų lentoje nuplėšė skelbimus, Skėmių kaimo bendruomenės namų teritorijoje išplėšė iš žemės ir nuvertė betoninį- medinį suolelį, iš šiukšlių dėžės išpylė šiukšles. Įtariamieji uždaryti į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Kutiškių kaime iš moters sukčiai išviliojo beveik 500 eurų

Paskelbta

data

Gruodžio 5 d. 22.49 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, gyvenanti 58 metų moteris mobiliuoju telefonu iš banko gavo SMS, kad jos banko sąskaitos ir jose esantys pinigai yra užšaldyti, nes yra padarytas įtartinas pavedimas. Norint, kad sąskaitos nebūtų uždarytos, buvo nurodyta prisijungti prie SMS žinutėje nurodytos nuorodos. Tai padariusi, moteris iš dviejų banko sąskaitų neteko 491 euro.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Palonuose du nepažįstamieji įsibrovė į namus ir sumušė vyrą

Paskelbta

data

Spalio 17 d. 2.38 val. Radviliškio rajone, Palonų miestelyje, du nenustatyti
asmenys, įsibrovę į neblaivaus 44 metų (paimtas kraujo mėginys) vyro gyvenamą namą, jį sumušė ir pasišalino. Radviliškio ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam diagnozuoti dviejų
šonkaulių lūžiai, galvos žaizdos, galvos ir krūtinės sumušimai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi