Socialiniai tinklai

Kriminalai

Radviliškyje, atvykęs raminti smurtaujantį namuose vyrą, tarnybos metu sužeistas pareigūnas

Paskelbta

data

Birželio 13 dieną, apie 12.35 val. Radviliškyje, Ąžuolų g., namuose  dėl smurto artimoje aplinkoje atvykusiems policijos pareigūnams 57 metų neblaivus (1,40 prom.) vyras, siekdamas išvengti sulaikymo, grumtynių metu sužalojo tarnybos metu uniformuotą Šiaulių apskr. VPK Radviliškio r. PK pareigūną ir kėsindamasis sugriebti elektros impulsinį prietaisą, jį sugadino. Pareigūnas gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Kutiškių kaime iš moters sukčiai išviliojo beveik 500 eurų

Paskelbta

data

Gruodžio 5 d. 22.49 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, gyvenanti 58 metų moteris mobiliuoju telefonu iš banko gavo SMS, kad jos banko sąskaitos ir jose esantys pinigai yra užšaldyti, nes yra padarytas įtartinas pavedimas. Norint, kad sąskaitos nebūtų uždarytos, buvo nurodyta prisijungti prie SMS žinutėje nurodytos nuorodos. Tai padariusi, moteris iš dviejų banko sąskaitų neteko 491 euro.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Palonuose du nepažįstamieji įsibrovė į namus ir sumušė vyrą

Paskelbta

data

Spalio 17 d. 2.38 val. Radviliškio rajone, Palonų miestelyje, du nenustatyti
asmenys, įsibrovę į neblaivaus 44 metų (paimtas kraujo mėginys) vyro gyvenamą namą, jį sumušė ir pasišalino. Radviliškio ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam diagnozuoti dviejų
šonkaulių lūžiai, galvos žaizdos, galvos ir krūtinės sumušimai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi