Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškio r., Pavartyčių k., Arimaičių g., 21 metų moteris bei 23 metų moteris konflikto metu sumušė 29 ir 47 metų moteris. Nukentėjusiosios į gydymo įstaigas nesikreipė. Įvykio vieta neapžiūrėta.

Radviliškio r., Pakalniškių k., prie mokyklos, grupė nepažįstamų jaunuolių sumušė 14 metų merginą. Nukentėjusioji dėl galvos sumušimo, smegenų sukrėtimo gydoma Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje.

Radviliškio r., Skėmių k., netoli autobusų stotelės, du iš matymo pažįstami asmenys, sumušė 17 metų vaikiną. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas 19 metų vaikinas uždarytas į areštinę, kitas įtariamasis ieškomas.

Vairavo neblaivus

Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., kelyje Šiaulėnai-Diktariškiai-Minaičiai, 28 metų vyras vairavo automobilį AUDI 80, neturėdamas teisės vairuoti ir neblaivus (2,07 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Žuvo per perėją ėjusi moteris

Vasario 4 dienos vakarą tragiška avarija įvyko Radviliškyje. Apie 17.40 val. Šiaulių g. automobilis „Audi A3“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė 79 metų amžiaus moterį. Nukentėjusioji įvykio vietoje mirė. Pirminiais duomenimis, vairuotojas blaivus, bet dar bus tiriamas jo kraujas.

Mirtis

Radviliškyje, Vaisių g., namuose, virvės kilpoje, rastas 80 metų vyro lavonas be išorinių smurto požymių.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškio centre užpultas ir sumuštas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio mieste vis labiau daugėja smurto artimoje aplinkoje atvejų, muštynių viešoje vietoje ir gatvėse užpultų žmonių. Šį kart- nepažįstami asmenys užpuolė neblaivų (2,39 prom.) vyrą, gimusį 1983 m.

Veiksmas vyko lapkričio 30 d. 3.25 val., Gedimino g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nukentėjusiajam skubiai prireikė medikų pagalbos. Medikų apžiūros metu, vyrui buvo nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, nuo smūgių į galvą vyrui buvo nustatytas smegenų sukrėtimas, sužalota galva. Taip pat nukentėjusiajam nustatyti šonkaulių lūžiai.

Už viešosios tvarkos pažeidimą ir sveikatos sutrikdymą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Asmenys, kurie prisipažįsta padarę baudžiamą nusikaltimą, gali būti nubausti viešaisiais darbais arba bauda, areštu ar laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškio rajone du broliai sumušė vyrą

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 2 d. 13.00 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Acokavų k., namo kieme, broliai, gimę 2002 m. ir 2000 m., sumušė neblaivų (1,66 prom.) vyrą, gimusį 1969 m. Nukentėjusiajam dėl patirto išpuolio prireikė skubios medikų pagalbos. Nukentėjusysis dėl šonkaulio lūžimo, pilvo bei veido sumušimų išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019