Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškio r., Pavartyčių k., Arimaičių g., 21 metų moteris bei 23 metų moteris konflikto metu sumušė 29 ir 47 metų moteris. Nukentėjusiosios į gydymo įstaigas nesikreipė. Įvykio vieta neapžiūrėta.

Radviliškio r., Pakalniškių k., prie mokyklos, grupė nepažįstamų jaunuolių sumušė 14 metų merginą. Nukentėjusioji dėl galvos sumušimo, smegenų sukrėtimo gydoma Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje.

Radviliškio r., Skėmių k., netoli autobusų stotelės, du iš matymo pažįstami asmenys, sumušė 17 metų vaikiną. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas 19 metų vaikinas uždarytas į areštinę, kitas įtariamasis ieškomas.

Vairavo neblaivus

Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., kelyje Šiaulėnai-Diktariškiai-Minaičiai, 28 metų vyras vairavo automobilį AUDI 80, neturėdamas teisės vairuoti ir neblaivus (2,07 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Žuvo per perėją ėjusi moteris

Vasario 4 dienos vakarą tragiška avarija įvyko Radviliškyje. Apie 17.40 val. Šiaulių g. automobilis „Audi A3“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė 79 metų amžiaus moterį. Nukentėjusioji įvykio vietoje mirė. Pirminiais duomenimis, vairuotojas blaivus, bet dar bus tiriamas jo kraujas.

Mirtis

Radviliškyje, Vaisių g., namuose, virvės kilpoje, rastas 80 metų vyro lavonas be išorinių smurto požymių.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi