Sidabravo gimnazijoje šventinės „Laimingų kamštelių“ edukacijos

Šiemet pirmą kartą Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos bendruomenė įsitraukė į ekologinių renginių ciklą „Laimingi kamšteliai“. Mokyklos bendruomenę sužavėjo galimybė paversti savo aplinką gražesne bei suintrigavo mintis, kiek gi įmanoma per metus surinkti kamštelių? Mokiniai ir kiti bendruomenės nariai rinko ir nešė kamštelius, vadinasi tokiu būdu jie mokėsi patys ir mokė aplinkinius, kad plastiko atliekų negalima mesti bet kur ir būtina jas rūšiuoti.

Mūsų gimnazija kasmet dalyvauja įvairiuose ekologiniuose projektuose. Smagu, kad ir šįkart į projektą pavyko įtraukti visą mokyklos bendruomenę: mokinius kartu su tėveliais, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir net miestelio gyventojus.

Aktyviausiemsedukacijos dalyviams buvo suteiktos įvairios nominacijos: „Pirmas atneštas kamštelis“ skirtas Medai Valiukaitei ir Rugilei Matulevičiūtei 1g kl. mokinėms; „Daugiausia surinkta kamštelių“ – Vanesai Dubnikaitei 1g kl. mokinei; „Pirmas surinktas ir atneštas kamštelių maišelis“ – Gretai Bazaraitei 2g kl. mokinei; „Pirma surinkta kamštelių dėžutė“ – 1 klasei; „Didžiausias surinktas kamštelių maišelis“ – 4 klasei; „Aktyviausias mokytojas“ – anglų kalbos mokytojai Svajai Lapelienei. Džiaugiamės ir kūrybiškiausiais akcijos dalyviais: Ugne Jurevičiūte, Urte Dapkevičiute, Migle Chmelevkyte, Elijumi Sereginu, Laurynu Žvedriu 1 klasės mokiniais bei jų mokytoja Regina Žaliene; Laura Misiukevičiūte, Renata Leščinskaite, Pijumi Kavalčinsku 2 klasės mokiniais ir jų mokytoja Janina Skubriene; Deniumi Jovaiša, Andriumi Janavičiu, Mykolu Matulevičiu, Airidu Derviniu, Samanta Misiukevičiūte, Kamile Petrikauskaite 3 klasės mokiniais bei jų mokytoja Irena Šadbariene; Ugne Kavalčinskaite, Urte Chmelevskyte, Viktorija Kuprinskaite, Klaudija Volkovaite 4 klasės mokiniais bei jų mokytoja Rita Tamaševičiūte.

Visi edukacijos dalyviai buvo įvertinti simbolinėmis dovanėlėms, o ši smagi ekologinė veikla subūrė mūsų bendruomenę ir mus supanti aplinka tapo gražesnė!

Silva Morkūnienė, Sidabravo gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė ir iniciatyvų koordinatorė

Total
0
Dalinasi
Related Posts