Vaikai ir žvėreliai mokosi draugauti

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 1a ir 1b klasės mokiniai kartu su savo mokytojomis R. Šimkuviene ir L. Dvikavičiene rytą leido bibliotekoje, minėdami Pasaulinę gyvūnų dieną. Kaip žinia, ši šventė mūsų mokykloje jau yra tapusi tradicija. Mokytoja I. Svinkūnienė papasakojo, kuo ypatinga ši diena, supažindino vaikus su įvairiausiais gyvūnėliais, kuo jie minta, kaip juos prižiūrėti ir pan.

Bibliotekos darbuotojos vaikams buvo paruošusios knygelių apie miško žvėrelius, laukinius bei naminius gyvūnus parodą. E. Ryšytė mažiesiems klausytojams iš knygos ,,Žvėreliai mokosi draugauti“ paskaitė trumpą pasakaitę apie tai, kaip miško žvėrys nenorėjo jaustis vieniši, tad ieškojo draugų.

Bibliotekoje, regis, gyvūnėliai ne tik knygose gyvena, bet ir….mokytoja I. Svinkūnienė visus nustebino, mat atsinešė savo augintinį – TRIUŠĮ! Pirmokėliams buvo be galo įdomu ir netikėta. Mokiniai sužinojo, kokį maistą galima duoti triušiui, kokio – ne, kaip reikia elgtis su juo ir t.t.

Po visų veiklų buvo rodomas senosios animacijos filmas ,,Obuolių maišas“, kuris puikiai įprasmino šio rytmečio draugystės temą, juk ne tik vaikai, bet ir žvėreliai mokosi draugauti.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts