Seniūno neveiklumas papiktino gyventojus

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Puipių skyriaus vadovė Gintarė Ivinskienė kreipėsi į „Radviliškio krašto“ redakciją su skundu, jog kaime esantis stadionas visiškai seniūnijos neprižiūrimas ir jau kelerius metus skęsta žolėje.

Gyventojai ieškojo pagalbos Šeduvos seniūnijoje, bandė prisiskambinti Šeduvos seniūnui J. Praniui, tačiau šis nekėlė telefono ragelio, taip pat neatsakė ir į elektroninį laišką. Taigi Puipių kaimo gyventojams nieko nebeliko, kaip spręsti problemą patiems ir prašyti pagalbos vietinio gyventojo, kuris mielai sutiko pagelbėti ir  nupjauti traktoriumi aukštą stadiono žolę.
„Paprašysiu, kad stadiono vidurį  trimeriu nupjautų mano vyras, tačiau tai nemažas plotas – yra ką veikti. Visų kaimo gyventojų vardu dėkojame puipiečiui, kuris neliko abejingas ir pagelbėjo – ačiū jam“,- sakė  stadiono tvarkymą, kad jame galėtų žaisti jaunimas, organizavusi G. Ivinskienė.
Prie Puipių kaimo stadiono tvarkymo taip pat dar prisidėjo Lina Ivinskienė.
Deja, ir  „Radviliškio krašto“ žurnalistams Šeduvos seniūnas buvo nepasiekiamas, tad, matyt, Šeduvos seniūnijos gyventojams ir toliau teks patiems  pjauti žolę stadione ir prižiūrėti kitas viešąsias erdves dar ne vienerius metus.

„Radviliškio krašto“ informacija


Total
130
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts