Seime “valstiečių” susiskaldymas

Seimo valdančiuosius pasiekė gal pirmoji šiais metais gera žinia: iš Seimo opozicinės valstiečių partijos pabėgo priklydėliai, kuriuos konservatorių lyderis nedelsiant pagyrė – „valstiečius“ palieka politikai, su kuriais galima kalbėtis.

Valdančiosios Tėvynės Sąjungos – krikščionių demokratų partijos pirmininkas, liūdnai pagarsėjęs savo neadekvatumu Anūkėlis Nr.1 Lietuvos nelaimei užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis džiugiai ištrimitavo šią kalėdinę žinią taip – opozicinę valstiečių frakciją palieka politikai, su kuriais galima kalbėtis. Škias, visi perbėgėliai, išdavikai, mutantai yra visada laukiami konservatorių liberalų gretose.

“Su žmonėmis, kurie išėjo iš „valstiečių“ frakcijos, net ir sunkiausiais metais rasdavome būdą kalbėtis. Ar dėl įstatymų, kurių anuomet reikėjo opozicijai, ar dėl nesibaigiančių atakų iš „valstiečių“ vadovų, buvome išklausomi konstruktyviai. Dažnai girdėdavome ir apgailestavimus, kad padėtų, jei tik galėtų, bet neleidžiama“, – BNS perduotame komentare antradienį teigė TS-LKD lyderis. Pasak jo, su šiais politikais dabartiniai valdantieji stengėsi kalbėtis ir šioje kadencijoje.

„Jau apie tai, kas svarbu jiems būnant opozicijoje. Manau tai vieni racionaliausių, labiausiai patyrusių politikų, su kuriais, tikiu, ir toliau tęsime pokalbį dėl Lietuvai ir jos žmonėms svarbiausių klausimų“, – suokė perbėgėliams ditirambus anūkėlis G. Landsbergis.

Perbėgimu konservatorių/liberalų stovyklon bando užsitikrinti sau politinę ateitį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos 10 buvusių narių, tarp kurių buvęs policininkas, vadovavęs susidorojimui su taikiais mitinguotojais prie Seimo 2009 metais sausio 16 d, brutalią jėgą naudojęs prieš teisėją Neringą Venckienę ir jos gynėjus Garliavoje, ekspremjeras Saulius Skvernelis, buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, buvusi Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė. Demokratų frakcijoje „Vardan Lietuvos“ (taip dabar vadinasi “ranka ranką plauna” naujai gimusi frakcija) taip pat dirbs Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus, Tomas Tomilinas bei Mišriai Seimo narių grupei priklausę odioziniai politiniai fliugeriai Algirdas Butkevičius, Vytautas Bakas ir Domas Griškevičius.

Kalbėtis galima su visais. Tarkime, galima vienodai sėkmingai kalbėtis ir su medžiu miške, ir su Dievu. Svarbu, kad būtum išgirstas. Kitas dalykas – TARTIS vardan Lietuvos gerovės! Kol kas šitas ministras, panašu, ne tik šia svarbia tema kalbėtis nemoka, bet ir nieko, išskyrus savo senelį, negirdi.

Pilietis

Total
6
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts