Šeduvos „Jaunimo erdvės“ lankytojo iniciatyva – didžiausias virtualus turnyras centro istorijoje

Pasibaigė AJC Šeduvos „Jaunimo erdvės“ organizuotas „Rocket league“ virtualaus žaidimo turnyras. Tai buvo pats didžiausias kada nors surengtas virtualus turnyras šio jaunimo centro gyvavimo istorijoje.

Varžybos prasidėjo gruodžio 12 dieną ir truko net 9 dienas. Prie šio turnyro starto linijos stojo 59 komandos iš visos Lietuvos ir kovojo dėl vieno vienintelio tikslo – čempiono vardo. Varžybos vyko trimis etapais ir po kiekvieno iš jų komandų, kovojančių dėl titulo, skaičius vis mažėjo, kol galiausiai į finalą prasibrovė tik dvi pačios stipriausios turnyro ekipos.

Finale susikovė „PasistenkitDw?“ komanda, kuriai atstovavo Arnas Vilmantas ir David Noe bei „NONE“ ekipa su Tomu Michalausku ir Neimantu Ardišausku priešakyje. Lemiamos dvikovos buvo išties azartiškos ir intriguojančios, jų metu netruko nei kovos, nei gražių momentų, bet galų gale serijoje iki keturių pergalių 4:1 triumfavo „PasistenkitDw?“ komanda.
Visų varžybų metu puikiai žaidęs Arnas Vilmantas tapo naudingiausiu turnyro žaidėju, o nepriekaištingai savo vartus gynęs Vincentas Jaruševičius – geriausiu turnyro vartininku.

AJC Šeduvos „Jaunimo erdvės“ komanda ypač dėkoja centro lankytojui Pauliui Gumbriui už šio turnyro organizavimą ir idėjos įgyvendinimą, už bemieges naktis ir atliktą didžiulį darbą. Na, o pasibaigus „Rocket league“ žaidimo batalijoms, AJC Šeduvos „Jaunimo erdvės“ komanda, atsižvelgdama į dabartinę situaciją, nusiteikusi organizuoti ir kitus jaunimui patrauklius virtualių žaidimų turnyrus.

Radviliškio r. sav. Švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus atviro jaunimo centro „Jaunimo Erdvė” informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts