Vyriausybė nusprendė: visos prekybos nuo kitos savaitės neatvers

Dėl prastėjančios epideminės situacijos Vyriausybė nesiryžo nuo kitos savaitės leisti dirbti prekybos centruose esančioms ir atskiro įėjimo iš lauko pusės neturinčioms parduotuvėms, paviljonų kompleksams turgavietėse. Tačiau laisvinamas sporto ar kitų paslaugų teikimas lauke – jas teikiant dalyvauti galės iki 10 žmonių (anksčiau buvo iki 5).

Vyriausybė balandžio 7 d. nesvarstė siūlymo nuo kitos savaitės leisti dirbti prekybos centruose esančioms ir atskiro įėjimo iš lauko pusės neturinčioms parduotuvėms, paviljonų kompleksams turgavietėse.

Vyriausybė nutarė, kad nuo balandžio 12 d.  sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugas atvirose erdvėse vienu metu leidžiama teikti ne daugiau kaip 10 asmenų (anksčiau buvo 5), išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narius.

Vyriausybė nutarė atsisakyti rekomendacijos visose parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose bei paslaugų teikimo vietose nenaudoti trumpalaikių pardavimų skatinimo priemonių (išpardavimų, nuolaidų valandų, degustacijų ir kt.), kurios didina pirkėjų ir lankytojų srautus (išskyrus internetinę prekybą).

Be to, nutarta atsisakyti rekomendacijos padidinti dirbančių kasų skaičių, kad eilėje būtų ne daugiau kaip 5 asmenys, nustatyti ilgesnį parduotuvių darbo laiką.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
2
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts