Šeduvos gimnazijos direktoriui L. Škleinikui įteiktas Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklelis „Už nuopelnus švietimui“

Birželio 25 d. Šeduvos gimnazijoje vyko Mokytojų tarybos posėdis, kurio metu gimnazijos bendruomenė atsisveikino su į užtarnautą poilsį išėjusiomis kolegėmis, ilgametėmis gimnazijos pedagogėmis: matematikos mokytoja metodininke R. Krivickiene bei pradinių klasių mokytoja metodininke E. Lapinskiene, ir direktoriumi Laimučiu Škleiniku.

Direktorius po 10 vadovavimo metų nusprendė pakeisti veiklos pobūdį.
Laimutis Škleinikas Šeduvos gimnazijos direktoriumi dirbo nuo 2011 m. rugsėjo 1 dienos. Kolegos direktorių apibūdina, kaip vadovą, puikiai išmanantį švietimo politiką, vadybinės veiklos organizavimo principus ir metodus, gebantį telkti bendruomenę siekiant bendrų tikslų. Vadovaujant L. Škleinikui gimnazijoje buvo inicijuojami ir sėkmingai įgyvendinami tarptautiniai projektai. Projektų, parengtų kartu su Švedijos, Danijos, Latvijos, Belgijos mokyklomis, veiklos buvo integruojamos į ugdymo procesą.

Mokytojų tarybos posėdyje dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas L. Vaičiūnas. Meras dėkodamas L. Škleinikui  už ilgametę rezultatyvią pedagoginę ir vadybinę veiklą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje įteikė Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklelį „Už nuopelnus švietimui“. Matematikos mokytoja metodininkė R. Krivickienė bei pradinių klasių mokytoja metodininkė E. Lapinskienė buvo apdovanotos Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštais.

Šeduvos gimnazijos mokytojų kolektyvas, išlydėdamas savo ilgamečius kolegas, linkėjo jiems sėkmės, sveikatos ir atrasti laiko savo pomėgiams.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts