Socialiniai tinklai

Kriminalai

Šeduvoje susidūrus lengvajam ir krovininiam automobiliams sužalotos trys moterys

Paskelbta

data

Liepos 2 dieną. 10.10 val. Radviliškio rajone, Šeduvoje, Margavonių gatvėje, kelio Jonava – Kėdainiai – Šeduva 87 kilometre 54 metų blaivi moteris automobiliu VW GOLF, išvažiuodama iš šalutinio kelio, susidūrė su pagrindiniu keliu važiuojančiu krovininiu automobiliu DAF FT XF105.460T su priekaba, kurį vairavo 58 metų blaivus vyras. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio VW GOLF vairuotoja, kuri dėl klubakaulio lūžio gydoma Radviliškio ligoninėje, taip pat keleivės: 36 metų moteris, dėl galvos žaizdos, trauminio hemopneumotorakso, nepatikslintų dauginių sužalojimų ir 85 metų moteris, dėl kraujavimo į pilvą, gydomos Respublikinės Šiaulių ligoninės Kardiologinės reanimacijos skyriuje.

Asociatyvi nuotr.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Kutiškių kaime iš moters sukčiai išviliojo beveik 500 eurų

Paskelbta

data

Gruodžio 5 d. 22.49 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, gyvenanti 58 metų moteris mobiliuoju telefonu iš banko gavo SMS, kad jos banko sąskaitos ir jose esantys pinigai yra užšaldyti, nes yra padarytas įtartinas pavedimas. Norint, kad sąskaitos nebūtų uždarytos, buvo nurodyta prisijungti prie SMS žinutėje nurodytos nuorodos. Tai padariusi, moteris iš dviejų banko sąskaitų neteko 491 euro.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Palonuose du nepažįstamieji įsibrovė į namus ir sumušė vyrą

Paskelbta

data

Spalio 17 d. 2.38 val. Radviliškio rajone, Palonų miestelyje, du nenustatyti
asmenys, įsibrovę į neblaivaus 44 metų (paimtas kraujo mėginys) vyro gyvenamą namą, jį sumušė ir pasišalino. Radviliškio ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam diagnozuoti dviejų
šonkaulių lūžiai, galvos žaizdos, galvos ir krūtinės sumušimai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi