Šaukote – nutylėtas eismo įvykis

Šaukoto seniūnijos seniūnas Vidmantas Tamošiūnas šiuo metu į darbą priverstas keliauti pėsčiomis, nes po eismo įvykio iš jo nuosavo automobilio liko tik metalo laužo krūva.

Šaukoto miestelio gyventojai kalba, kad avarijos metu galėjo automobilį vairuoti ir pats seniūnas – gal dėl to ir neinformavo policijos. Pasak Šaukoto seniūno V. Tamošiūno, avarijos dieną jo draugė važiavo į Papušynį, esantį vos už trijų kilometrų. Kadangi draugė nelabai pratusi važinėti vieškeliais, be to, neseniai grįžusi iš Airijos, kurioje vairas kitoje pusėje, užkliudė akmenį ir nulėkė nuo kelio. Moteris važiavo viena, V. Tamošiūno automobilyje nebuvo.

„Apie įvykį policijos nė nesvarstėme informuoti, kadangi niekas nenukentėjo. Apie tai teko konsultuotis ir su savo advokatu“, – situaciją aiškino Šaukoto seniūnas. „Automobilis nebuvo draustas „Kasko“, jis senas, 2003-ųjų metų gamybos, buvo vertas gal tik kokių 500 eurų. Nematau problemos į darbą vaikščioti pėsčiomis. Seniūnija nuo namų tikrai nėra taip toli”, – teigė V. Tamošiūnas.

Šiuo metu automobilis yra autolaužyne, visiškai išardytas, tad net jeigu būtų pradėtas koks nors tyrimas, policijos pareigūnams būtų labai sudėtinga išsiaiškinti tikrąsias avarijos aplinkybes. Ar Šaukoto seniūnas, neinformavęs apie eismo įvykį policijos, buvo su drauge ar ne, buvo blaivus ar ne – paliekame spręsti skaitytojams.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts