Ar triusikams dar liks eurų?

Šita chunta yra prognozuojama ir dar tris metelius nepaliks akmens ant akmens, mobingo būdu smaugdami tautą.  Jiems šventumo nebebus.

Nausėdos trys veto sugrūsti šikinėn.

Jau dabar Facebook vartotojai paskaičiavo, kad 350 eurų mėnesiui darbuotojai paklos badaluodamiesi šnerves.

Užimtumo tarnyba jau ėmė purtyti bedarbius, iš po žemių privalai gauti darbą, nesurasi – skrendi lauk iš šalies gerovės socialinių garantijų paketo.

Sveikatos apsaugos  ministerija  kartu su žiniasklaida lenktyniauja mele.

240 lovų reanimacijoje ir jokių renginių, susibūrimų, bet prigavau aukštą valdininką, kliedint apie 214, rytoj bus riba – 174, nes gyvename stadijoje, kuomet tauta yra klusnūs ir ramūs kaip kerpami ėriukai. Koronastop duomenimis – serga virš 29000 žmonių – Lryto duomenimis – 39000, jie atskiras statistikos departamentas.

Bus du skiepai – laisvė, pasirodo kaukės, respiratoriai, paskatinantis skystis – direktyva,  SAM-o  projekte išnyksta testavimas,  GP  su  PGR  antikūniais ir septynių mėnesių terminas.

Neverta lažintis – bus ketvirta, penkta dozė, bus smegenyse čipas, kodai, matricos, nes to nori tautinių valstybių idėjas naikinantis psichopatas Shwabas, kuris nebus apklausiamas, kvočiamas, nes pinigėlių donorai turi neliečiamumo statusą.

Astrauskaitė iki vasaros negali rengti mitingų. Hondūro režimas triumfavo, Armonaitė gal iš laimės planuos šeimos pagausėjimą?

                      Ruslanas  Baranauskas – analitikas

Total
1
Dalinasi
Related Posts