Rekonstruota gatvė laužoma, o valdininkai snaudžia

Neseniai buvo rekonstruota Radviliškyje esanti Marcinkevičiaus gatvė. Puiku, kai mieste sparčiai mažėja  dulkėtų bei duobėtų gatvių, gyventojai džiaugėsi asfaltuota gatve, tačiau, išėjo kaip visada…

Rekonstruotoje gatvėje nebuvo pasirūpinta, kad būtų apribotas eismas sunkiasvorėms mašinoms. Į netoliese esančias įmones važiuoja miškovežiai, sunkiasvoriai traktoriai. Kadangi šioms sunkiasvorėms mašinoms neįmanoma prasilenkti  neplačioje gatvėje, prasilenkdamos jos užvažiuoja ant šaligatvių ir juos laužo. Gyventojų nuomone, šaligatvius reikėjo daryti tik vienoje šios gatvės pusėje, nes  toje pusėje, kur yra įmonės, žmonės nevaikšto, – tada gatvė būtų platesnė, galėtų be vargo  prasilenkti  sunkvežimiai bei traktoriai.

Apie tai  valdininkams sakė ir tuo metu šio rajono seniūnaičiu buvęs A.Vitartas: „Tuo metu buvau seniūnaitis (oho!). Sakiau, kad nedarytų nesąmonių Marcinkevičiaus g., bet valdžia neatsižvelgė, ignoravo, neklausė“.

Tačiau, kaip paprastai, esant panašiose situacijose, rekonstruojant  ir šią gatvę valdininkai neatsižvelgė į  gyventojų nuomonę, o dabar vėl gali tekti remontuoti gatvę bei šaligatvius. O dėl tokio neatsakingo požiūrio vėl teks tuštinti rajono biudžetą.

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts