Socialiniai tinklai

Aktualijos

Rajoninė kaimo pagrindinių mokyklų mokytojų konferencija

Avatar

Paskelbta

data

Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje birželio 6 d. surengta rajoninė mini konferencija ,,Kompetencijų ugdymo praktika pamokoje”. Darbo patirtimi dalijosi kaimo pagrindinių mokyklų mokytojai.

Konferencija organizuota pagal Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus 2017 m. birželio mėn. veiklos planą. Konferencijos organizatoriai buvo minėto skyriaus metodininkas – IT specialistas Egidijus Dailidonis ir Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas.

Konferencijos dalyvius pasveikino ir kaimo mokyklų mokytojų bendradarbiavimu pasidžiaugė mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas. Renginio vedėja Irena Aukselienė, vyr. logopedė – specialioji pedagogė, priminė darbotvarkę, pristatė mokytojus, kurie parengė pranešimus.

Perskaityti septyni pranešimai. Jų temos įvairios: ,,EDUKA klasė – įdomu ir šiuolaikiška” (Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Roma Buivydienė), ,,Aerobika pagrindinėje mokykloje” (Alksniupių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Ineta Garuckienė), ,,Šokių muzika” (Pociūnėlių pagrindinės mokyklos dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė ir muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė), ,,Bendrųjų ir dalykinių kompetencijų dermė – sėkmingas ugdymo(si) pagrindas” (Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus rusų kalbos mokytoja Svetlana Sluckienė), ,,Kada mums sekasi?” (Alksniupių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Zita Kučienė), ,,Gerosios patirties sklaida, ugdant specialiųjų poreikių mokinius” (Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus vyr. logopedė – specialioji pedagogė Asta Vaivadienė), ,,Juostos” (Pociūnėlių pagrindinės mokyklos dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė ir technologijų vyr. mokytoja Diana Masiliūnienė). Išklausę įdomius, individualia praktine veikla pagrįstus pranešimus, susijusius su bendrųjų ir dalykinių kompetencijų ugdymu pamokose, pedagogai pateikė vieni kitiems klausimų, diskutavo.

Įvykusią konferenciją, jos rezultatus apibendrino Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas, Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Saliamorienė, renginio vedėja Irena Aukselienė. Renginį apibendrinant buvo nutarta ir kitais metais organizuoti tokią konferenciją. Numatyta konferencijos vieta – Alksniupių pagrindinė mokykla.

 

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Prašome pagalbos identifikuojant šias moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sugadintų parduotuvės prekių. Prašome pagalbos, identifikuojant šių moterų, galinčių turėti tyrimui reikšmingos informacijos, asmenybes.

Asmenis, atpažinusius vaizdo įraše matomas moteris, prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Laimonui Petkevičiui telefonu (8 700) 61481 arba parašyti elektroniniu paštu laimonas.petkevicius@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šiaulių pareigūnai demaskavo „greitosios pagalbos“ tašką Kuršėnuose

Avatar

Paskelbta

data

Ankstų spalio 21-osios rytą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai Kuršėnuose surengė operaciją, kurios metu pričiupo „greitąją pagalbą“ namine degtine drebulio purtomiems klientams   teikiančius „gyduolius“.

Prie Daugėlių gatvėje esančio daugiabučio namo pareigūnai atvyko anksti ir jau septintą valandą užfiksavo  į laiptinę, kurioje, įtariama, buvo  vykdoma nelegali prekyba „naminuke“, traukiantį vyruką. Po kurio laiko išėjusį kuršėniškį tyrėjai sulaikė  ir pas jį rado  0,2 l talpos stiklinį buteliuką su „vaistais“, kurie skleidė specifinį naminės degtinės kvapą. Vyras nurodė,  kur tą skystimėlį nusipirko. Pirkėjas dievagojosi, kad naminės degtinės  reikėjo būtinai, nes jautėsi labai blogai, kadangi vakar gėrė.

„Žinojau, kad nelegalu, pirkau todėl, kad reikėjo atsigauti, nes parduotuvėje be 10 val. nebūčiau gavęs atsigauti, o  krūtinėje – skausmas… – aiškino sulaikytasis.

Vos spėję išsiskirti su šiuo „ligoniu“, pareigūnai pamatė jau kitą, traukiantį į tą pačią laiptinę. Šis buvo sulaikytas, išeinantis pro duris. „Vaistus“ jis buvo suvartojęs vietoje, nes tokia galimybė buvo  sudaryta. Patekę į „greitosios pagalbos“ buto vidų, pareigūnai rado sugraduotas stiklines, į kurias buvo pilamas kliento pageidaujamas kiekis vartoti vietoje.

Kol pareigūnai bute darė kratą,  sutartiniu ženklu į duris pasibeldė dar septyni „ligoniai“. Pareigūnų pasirodymas tarpduryje juos labai nuvildavo. Ir tik tada, kai prie daugiabučio privažiavo policijos automobilis, klientai išsilakstė ir į duris nebesibeldė.

Pareigūnai pas čia gyvenančią 64 metų moterį ir 52 metų jos sugyventinį rado apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, bei 33  pakelius cigarečių FEST, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo – administracinė teisena.

Buto šeimininkė dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo jau teista anksčiau.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019