Rajone daugėja aludarių

Radviliškio rajono verslininkai meta iššūkį Pakruojo aludariams. Arimaičiuose pradėjo veikti naujas bravoras, kuriame verdamas ne tik aukštos kokybės alus, bet ir gira.

Bravorą įkūrė rajone žinomas verslininkas,  UAB „Smuklė Žarija” savininkas Vidmantas Mikutis, investavęs du šimtus tūkstančių eurų ir sukūręs naujų darbo vietų.

Anksčiau alų ir girą verslininko vadovaujama įmonė pirkdavo, dabar aukščiausios rūšies gėrimus pasigamina patys. Paskanauti  naujajame bravore gaminamų aukščiausios rūšies gėrimų jau galima smuklėje „Žarija“.

Tai jau trečiasis bravoras rajone. Kalnelio Gražioniuose yra įsikūrusi įmonė UAB „Aluverda“, vadovaujama  Ričardo Savicko, o Radviliškio mieste veikia „Radviliškio verslininkų asociacijos“ nario UAB „Aurovė” bravoras, vadovaujamas Romo Daraškos.

„Sakyčiau, tai rimtas iššūkis Pakruojo aludariams”, – juokavo naują bravorą apžiūrėjęs Radviliškio verslininkų asociacijos vadovas, rajono Tarybos narys Gediminas Lipnevičius, kuris džiaugėsi verslininkų iniciatyvomis kuriant naujas darbo vietas.

„Radviliškio verslininkų asociacijos“ informacijaTotal
56
Dalinasi
Related Posts