Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškyje rastas lobis!

Avatar

Paskelbta

data

Gal ir per drąsiai ir per garsiai pasakyta, bet lobio atsiradimo istorija „Radviliškio krašto“ redakcijoje labai mįslinga.

„Radviliškio krašto“ redakcija sulaukė netikėto skambučio. Vienos firmos vadovas  informavo, kad savo patalpose  pradedančiam verslininkui  leido sukrauti senų, niekam nereikalingą laikraščių komplektus. Tarp jų – „Spalio vėliavos“, „Komunizmo aušros“  ir „Mūsų krašto“  leidiniai.

„Gaila išmesti leidinius, turinčius istorinę vertę, gal jums kaip redakcijai parverstų“,- sakė geradarys.

Ar komplektai pilni, dar neaišku, bet norisi pasakyti, kad verslininkų supratingumas padėjo išsaugoti istorijos gal, į galėjusią tapti makulatūra. 300 kg. Lobis, rajono Tarybos nariui G.Lipnevičiui suorganizavus pervežimą, pasiekė „Radviliškio krašto“ redakciją.  Jo laukia įvertinimas ir archyvavimas.

„RK“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje Gražinos g. mušėsi neblaivūs sugyventiniai

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 3 d. apie 19:00 val. Radviliškyje, Gražinos g., namuose neblaivus
(1,89 prom.) vyras, gim. 1969 m., sumušė neblaivią (2,04 prom.) sugyventinę, gim. 1977 m. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras apklaustas, įteiktas šaukimas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Neblaivus radviliškietis ,,auklėjo” sugyventinę

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 2 d., 08.15 val., Radviliškyje, Širvintų g., namuose, neblaivus (0,47 prom.) vyras, gim. 1980 m., sumušė neblaivią (1,92 prom.) sugyventinę, gim.1990 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019