Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškyje rastas lobis!

Avatar

Paskelbta

data

Gal ir per drąsiai ir per garsiai pasakyta, bet lobio atsiradimo istorija „Radviliškio krašto“ redakcijoje labai mįslinga.

„Radviliškio krašto“ redakcija sulaukė netikėto skambučio. Vienos firmos vadovas  informavo, kad savo patalpose  pradedančiam verslininkui  leido sukrauti senų, niekam nereikalingą laikraščių komplektus. Tarp jų – „Spalio vėliavos“, „Komunizmo aušros“  ir „Mūsų krašto“  leidiniai.

„Gaila išmesti leidinius, turinčius istorinę vertę, gal jums kaip redakcijai parverstų“,- sakė geradarys.

Ar komplektai pilni, dar neaišku, bet norisi pasakyti, kad verslininkų supratingumas padėjo išsaugoti istorijos gal, į galėjusią tapti makulatūra. 300 kg. Lobis, rajono Tarybos nariui G.Lipnevičiui suorganizavus pervežimą, pasiekė „Radviliškio krašto“ redakciją.  Jo laukia įvertinimas ir archyvavimas.

„RK“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019