Radviliškio rajone nuskardėjo Rugsėjo 1 – oji


Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena. Diena, kai kiekvieno mažo ir jauno žmogaus gyvenimuose pasėja jaudulį ateities svajonėms ir lūkesčiams. Diena, kurią pradedame gyventi su mintimis apie kažką nauja, nepažinta, neatrasta.
Radviliškyje Mokslo ir žinių dienos iškilmės prasidėjo Šventomis mišiomis Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje. Į bažnyčią rinkosi ir paskutinius metus  mokykliniame suole sėdėsiantys abiturientai, ir ilgą mokyklinį kelią pradedantys pirmokai su tėveliais bei mokytojais.

Po Šv. Mišių  mokiniai, jų artimieji  ir mokytojai rinkosi į iškilmingą mokslo metų pradžios šventę Aušros aikštėje. Mokinius bei pedagogus sveikinę rajono vadovai jiems linkėjo būti  smalsiais, žingeidiems, reikšti savo iniciatyvas, tobulėti, kurti ir pasiekti  užsibrėžtus tikslus.

Po šventės mokiniai spalvingomis eisenomis  patraukė  mokyklų link. Pirmokai į savo mokyklas ėjo  nepaleisdami artimųjų rankos,  nekantraudami ieškojo mokytojo padrąsinančio žvilgsnio.

Vyresnieji mokiniai džiaugėsi susitikę su  pasiilgtais draugais, bendravimą su kuriais buvo apribojęs karantinas. 

Šie naujieji  2020-2021  mokslo metai ir iš mokyklų vadovų, ir iš  pedagogų, ir iš mokinių pareikalaus  kantrybės, ištvermės, susiklausymo ir vieni kitų palaikymo, nes vyks ekstremalios situacijos aplinkybėmis.

Mokslo ir žinių šventės proga visų švietimo įstaigų bendruomenėms linkime, kad mokykla taptų tvirtove, kurioje užtektų vietos viltims, svajonėms ir bendriems tikslams įgyvendinti.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts