Radviliškyje – Nevyriausybinių organizacijų šventė

Pirmąją kalendorinės žiemos dieną, gruodžio 1-ąją, į Radviliškio kultūros centrą gausiai rinkosi žmonės iš viso rajono – čia vyko 5-oji jubiliejinė Nevyriausybinių organizacijų šventė „Dainuoju dainą – raminu širdį“. Šįkart šventė sutapo su Tarptautine neįgaliųjų diena. Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras K.Augulis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas D. Brazys apdovanojo būrį Radviliškio ir Šeduvos neįgaliųjų Mero padėkos raštais bei gėlėmis. Padėkota ir silpnaregių nariams bei „Bočių“ nariui Antanui Jakubėnui, švenčiančiam 90-ąjį gimtadienį.

Šventės susirinkusiuosius atvyko pasveikinti ir Radviliškio krašto bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius kartu su bendruomenės nare Vilma Alekniene. Pasveikinę nevyriausybines organizacijas bei jų vadovus su gražiu 5 metų jubiliejumi, pasakę daug gražių žodžių šventės dalyviams, palinkėję gražių, darnių, laimingų artėjančių Kalėdų ir Naujųjų metų, bendruomenės atstovai įteikė Padėką bei padėkojo Radviliškio krašto bendruomenės vardu bendruomenės senjorų vadovei ir PB „Bočiai“ vadovei Rimantei Radavičienei už aktyvią, savanorišką, bendruomenišką veiklą „Radviliškio krašto bendruomenėje“. Bendruomenės atstovai „Bočių“ kolektyvui kolektyvams įteikė šakotį.

Toliau šventę vedė jos sumanytojai ir organizatoriai – pensininkų bendrija „Bočiai“. Pirmiesiems pradėti nėra drąsu, bet „Bočių“ moterys padainavo apie laiką ir rudenį.

Neįgaliųjų ansamblis „Gabija“ ir silpnaregių ansamblis „Pasagėlė“ (vadovė Roma Apšegienė) džiugino žiūrovus skambiomis dainomis. Daina keitė dainą – koncertavo Šeduvos neįgaliųjų ansamblis „Verdenė“ (vadovas Vladas Bonderievas), Aldonos ir Evelinos duetas, juos keitė gausus Trečio amžiaus studenčių ansamblis, vadovaujamas Zenonos Zakienės. Džiugu, kad visų kolektyvų pasirodymai buvo palydėti džiaugsmingais plojimais, o šventę vainikavo bendra „Giminių“ daina, kurią dainavo visa salė.

Antroji šventės dalis- tai Socialinės paramos skyriaus dovanotas estrados primadonos Vitalijos Katunskytės koncertas. Žiūrovai džiūgavo, šventinė nuotaika buvo puiki.

Ne veltui sakoma: „Kur du stos- visada daugiau naudos“. Turbūt todėl šventė buvo turtinga, nuotaikinga, nes ją organizavo Socialinės paramos skyrius ir PB „Bočiai“.

LPŽA „Sidabro gija“ vadovė Ona Švedienė apdovanojo D. Brazį ir ansamblių vadoves Genę Vorienę ir Violeta Katilienę už pagalbą rengiant „Sidabro gijos“ penkmečio šventę.

PB „Bočiai“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts