Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškyje – Nevyriausybinių organizacijų šventė

Avatar

Paskelbta

data

Pirmąją kalendorinės žiemos dieną, gruodžio 1-ąją, į Radviliškio kultūros centrą gausiai rinkosi žmonės iš viso rajono – čia vyko 5-oji jubiliejinė Nevyriausybinių organizacijų šventė „Dainuoju dainą – raminu širdį“. Šįkart šventė sutapo su Tarptautine neįgaliųjų diena. Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras K.Augulis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas D. Brazys apdovanojo būrį Radviliškio ir Šeduvos neįgaliųjų Mero padėkos raštais bei gėlėmis. Padėkota ir silpnaregių nariams bei „Bočių“ nariui Antanui Jakubėnui, švenčiančiam 90-ąjį gimtadienį.

Šventės susirinkusiuosius atvyko pasveikinti ir Radviliškio krašto bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius kartu su bendruomenės nare Vilma Alekniene. Pasveikinę nevyriausybines organizacijas bei jų vadovus su gražiu 5 metų jubiliejumi, pasakę daug gražių žodžių šventės dalyviams, palinkėję gražių, darnių, laimingų artėjančių Kalėdų ir Naujųjų metų, bendruomenės atstovai įteikė Padėką bei padėkojo Radviliškio krašto bendruomenės vardu bendruomenės senjorų vadovei ir PB „Bočiai“ vadovei Rimantei Radavičienei už aktyvią, savanorišką, bendruomenišką veiklą „Radviliškio krašto bendruomenėje“. Bendruomenės atstovai „Bočių“ kolektyvui kolektyvams įteikė šakotį.

Toliau šventę vedė jos sumanytojai ir organizatoriai – pensininkų bendrija „Bočiai“. Pirmiesiems pradėti nėra drąsu, bet „Bočių“ moterys padainavo apie laiką ir rudenį.

Neįgaliųjų ansamblis „Gabija“ ir silpnaregių ansamblis „Pasagėlė“ (vadovė Roma Apšegienė) džiugino žiūrovus skambiomis dainomis. Daina keitė dainą – koncertavo Šeduvos neįgaliųjų ansamblis „Verdenė“ (vadovas Vladas Bonderievas), Aldonos ir Evelinos duetas, juos keitė gausus Trečio amžiaus studenčių ansamblis, vadovaujamas Zenonos Zakienės. Džiugu, kad visų kolektyvų pasirodymai buvo palydėti džiaugsmingais plojimais, o šventę vainikavo bendra „Giminių“ daina, kurią dainavo visa salė.

Antroji šventės dalis- tai Socialinės paramos skyriaus dovanotas estrados primadonos Vitalijos Katunskytės koncertas. Žiūrovai džiūgavo, šventinė nuotaika buvo puiki.

Ne veltui sakoma: „Kur du stos- visada daugiau naudos“. Turbūt todėl šventė buvo turtinga, nuotaikinga, nes ją organizavo Socialinės paramos skyrius ir PB „Bočiai“.

LPŽA „Sidabro gija“ vadovė Ona Švedienė apdovanojo D. Brazį ir ansamblių vadoves Genę Vorienę ir Violeta Katilienę už pagalbą rengiant „Sidabro gijos“ penkmečio šventę.

PB „Bočiai“ informacija

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Kontrolės komitete išspręstų problemų nėra, nors dirbama korektiškai

Avatar

Paskelbta

data

Tarybos posėdyje tvirtinimui buvo pateikta Kontrolės komiteto darbo ataskaita. Ataskaitoje rašoma, jog 2020 m. buvo organizuoti trys Kontrolės komiteto posėdžiai.

Tarybos narys G. Lipnevičius pasiteiravo, kokius darbus Kontrolės komitetas pabaigė 2020 metais.

Į šį klausimą K.Račkauskis atsakė, jog visi pradėti darbai buvo pabaigti. Pasak komiteto pirmininko K. Račkauskio, dėl  mokinių maitinimo neekologiškais maisto produktais buvo kreiptasi į tarnybas ir gautas atsakymas, kad jos tyrimo nepradės ir nevykdys.

Tarybos narius nustebino toks atsakymas – pasak pirmininko, jis nebesirūpins  vaikų  maitinimu, o darbų, kuriuos neva atliko, taip ir nesugebėjo įvardinti.

Pirmininkui taip pat paantrino šio komiteto narė Z. Žvikienė – į kiekvieno gyventojų prašymą buvo reaguota, visi suplanuoti darbai pabaigti ir dar pridūrė, jog dirbo korektiškai. Bet ji  taip pat pamiršo įvardinti, kokius darbus padarė  ar  kokias problemas išsprendė Radviliškio rajono gyventojams. 

Taip ir liko neaišku, ką  Kontrolės komitetas dirbo, kaip dirbo, ką  padarė, kad  Radviliškio rajono gyventojams būtų  geriau. Bet svarbiausia, kad Kontrolės komiteto nariai žino, kad  kažką dirbo.

Jonas Petrikas


  

Skaityti daugiau

Aktualijos

Smulkus verslas klupdomas ant kelių maldai

Avatar

Paskelbta

data

Lietuvoje nebeliko stipraus, nuoseklaus vadovo su aiškia vizija, platforma, konkrečiais įsipareigojimais, terminais.

Vėl peštynės, nesusikalbėjimas, prezidentūra už didesnį savarankiškai dirbančių apmokestinimą, koalicija lyg ir muistosi tam, bet, neabejotinai, dėl akių.

Viskas  Lietuvoje yra sumodeliuota, suredaguota  kaip  Šveicarijoje, kur už žmones valdžia net sumoka metinius mokesčius ir šie sau gali kojas mirkyti šiltų fiordų srovėse.

Nebeverta aušinti burnos dėl tarimosi su pilietine visuomene. Vien tai, kad  PSO  primygtinai ragina pradinukus leisti į mokyklas, o lokdauninio režimo prievaizdai spjauna ant įstatymų ir suponuoja aiškų faktą, kad be protestų ši gvardija nenurims.

– Nebijokite, kaukių dėvėtojai,- ramina liaudį senmergaitė premjerė, –  pirmadienį svarstysime verslo atlaisvinimo planus, atminkite, kad akmens plokštėje nesame iškalę korono valdymo scenarijaus.

Žodžiu, dirbsime va bank principu, kaip diena – taip naujas varžtų atsisukimas ribotų smegenėlių vingiuose. Statistikos departamentas baugina kvailučius 3 banga, nes vangiai testuojasi,  NVSC  transliuoja depešą, kad, ką  jūs – nėra jokių simptomų. Tą patį porina vienintelė epidemiologė  Loreta  Ašoklienė.  Po valandos statistai, duomenų analitikai atsiprašo naivuolių, kad galbūt perspausta su konstatavimu.

Tai smulkus versliukas lyg ir įkvėpė oro gurkšnelį.  Bet su juokinga laisve, erdve, nuostatomis.

Kirpykloje 10 metrų plotas su 1 kirpėja, kuri turi dėvėti 3 kaukes vienu metu, o įėjęs klientas privalo pasirašyti, kas toks yra ir nurodyti telefoną, kad po to  Razmuvienė galėtų atsekinėti galus,  kas besimptominis, kas su virusu…

Proto genialumas.  Jau lyg ir atsidaro drabužių parduotuvėlės, bet lankytojai įleidžiami po vieną – esant sniegui, krušai, vėtrai šnirpškite nosimi lauke, žmogaus teisės yra  Laisvės partijos vizitinė kortelė.
Tačiau išgerti arbatos, kavos senamiestyje šiukštu negalima, nes  „Bisau  Gvinėjos 2147“ viruso mutantas smogs nepakeliamai.

Nuo šiol mūsų viltis yra  Zemlys –  Balevičius, tik jo matematiniai koeficientai duos nurodymą parduoti gėlių puokštes turgelyje.

Ruslanas  Baranauskas, LMS  narys

Skaityti daugiau

Skaitomiausi