Kviečiame į saugaus interneto mokymus!

Saugesnio interneto diena – tai daugelyje pasaulio šalių įgyvendinama iniciatyva. Ši diena išplėtė savo geografines ribas ir dabar minima net 150 pasaulio šalių. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į kylančius pavojus internete, skatinti saugesnį naudojimąsi juo ir skaitmeninėmis technologijomis.

Iniciatyvą palaiko, renginių šia tema organizuoja ir Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka bei jos filialai. Pernai saugesnio interneto renginiai rajone buvo skirti vaikams ir jaunimui. Šiais metais jie orientuoti į vyresnio amžiaus žmones.

    Vasario 10 d. 14 val. vyks nuotolinis susitikimas su rajono Policijos komisariato vyresniąja inspektore Ilona Sernoviene. Ji pasakos apie pavojus, kurie gali ištikti, nesaugiai naudojantis el. bankininkyste. Taip pat kvies saugaus interneto mokymai. Juos ves Radviliškio viešosios bibliotekos Tyrulių filialo bibliotekininkė Saulė Remeikienė.

Prisijungimo duomenis Jums atsiųs Jūsų mikrorajonų bibliotekininkės, o Jums reikia tik pasiskambinti į biblioteką ir pareikšti norą dalyvauti užsiėmimuose.

Kviečiame pasinaudoti šia puikia galimybe, ir, neišeidami iš namų, įgysite naujų žinių, kad visada būtumėte saugūs internete.

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts