Radviliškyje eilės į darželius išnyko

Prieš porą metų Radviliškio miesto lopšeliuose – darželiuose labai trūko vietų, eilėje laukdavo per šimtą mažųjų radviliškiečių, norinčių patekti į šias ugdymo įstaigas.

Problema buvo išspręsta, kai priešmokyklinio ugdymo klasės buvo perkeltos iš darželių į mokyklas – nemažai jų atidaryta buvusiose Vaižganto gimnazijos patalpose, taip pat Gražinos pagrindinėje mokykloje ir V. Kudirkos progimnazijoje. Taip darželiuose atsirado daugiau vietos mažesniems vaikams.
Lopšelio – darželio „Eglutė“ laikinai direktorės pareigas einanti I. Budrienė „Radviliškio kraštui“ sakė, kad visi ikimokyklinio amžiaus vaikai, norintys lankyti šį darželį, į jį pateko, į lopšelį nepateko 3 vaikai.   
Lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ direktorė R. Ivanauskaitė redakciją informavo, kad  ikimokyklinio amžiaus grupėse dar yra laisvos trys vietos, į lopšelį patekti eilės laukia 5-6 vaikai.
Lopšelio – darželio „Kregždutė“ direktorė J. Pranevičienė sakė, kad ir į šį darželį vaikų eilės išnyko – patenka visi norintieji.
Pasak Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos  G. Juodeikienės, didelės laukiančių vaikų eilės į darželius išnyko, problema išspręsta. „Prieš savaitę mieste buvo tik trys vaikai, nepatekę į lopšelio grupę, o darželio grupėse buvo laisvų vietų“,- sakė vedėja.
Rugsėjo – spalio mėnesiais lopšeliuose – darželiuose vyksta vaikų adaptacija, kai kurie tėvai persigalvoja ir nebeveda vaikų į lopšelius – darželius, tad nepatekusiems į juos anksčiau, galbūt įsibėgėjus rudeniui atsiras galimybė lankyti šias ugdymo įstaigas.
Į darželius galima prašymą pateikti elektroniniu būdu
Mažųjų radviliškiečių tėvai prašymus į darželius gali pateikti elektroniniu būdu, puslapyje radviliskis.lt. Tačiau ne visiems tai pavyksta padaryti. Į redakciją paskambinusi mama skundėsi, kad negalėjo pateikti elektroninio prašymo į darželį. „Jeigu nesiseka pateikti prašymo, tegul tėvai skambina man tel. (8422) 69092 ir detaliai papasakoja, kuriame žingsnyje nepasisekė. Kartais tėvai ne viską teisingai padaro, kad elektroninis prašymas būtų sėkmingai pateiktas“,- sakė savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė J.Steponavičienė.
Pasak J. Steponavičienės, tėvai ranka rašytą  prašymą gali pateikti ir nuėję į darželį.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts