Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškyje šachmatininkai žaidė visą naktį

Avatar

Paskelbta

data

Baigiantis 2019-iesiems metams vyko Kalėdinės šachmatininkų varžybos. Šios varžybos buvo ypatingos tuo, kad šachmatininkams reikėjo žaisti visą naktį. Vyko keturių komandų turnyras Ševeningeno sistema, kuriame kiekvienam žaidėjui teko sužaisti su kitos komandos besikeičiančiais žaidėjais. Naktiniame turnyre dalyvavo Vilniaus „Tauras“, „Vasiuki“, Radviliškio „Garvežys“ ir Šiaulių „Auksinis berniukas“, kur kiekvieną komandą sudarė 4 žaidėjai. Simboliška, kad prieš 25-erius metus, 1994 m. gruodžio 30-31 d., tose pačiose patalpose, tuometinėje kavinėje „Tinta“, vyko analogiškos šachmatininkų varžybos. Po ketvirčio amžiaus, tik dabar kavinėje „Jurvikas“, be kitų sportininkų, dalyvavo ir pirmojo turnyro žaidėjas radviliškietis Algirdas Šimanauskas, o Kęstutis Žukauskas tapo varžybų teisėju.

Radviliškio miesto šachmatininkams atstovavo  Raimundas Kisielius, Kęstutis Mikalauskis, Donatas Kišonas, Andrius Šarauskas.

Po įtemptos varžybų nakties, tik paryčiais, paaiškėjo, kad geriausiai prie neįprastų varžybų sąlygų prisitaikė jaunieji Vilniaus „Tauro“ šachmatininkai. Jie pelnytai laimėjo ir buvo apdovanoti nugalėtojų taurėmis. Antri liko Šiaulių „Auksinis berniukas“, treti – Radviliškio „Garvežys“ ir ketvirtąja vieta tenkinosi Vilniaus „Vasiuki“. Asmeninėje įskaitoje nugalėjo Šiaulių komandos jaunasis šachmatininkas Lukas Bagvilas.

Naktines šachmatų varžybas aplankė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, šachmatų entuziastas Gediminas Lipnevičius.

„Apie 1 valandą nakties aplankiau Kalėdinį naktinį šachmatų turnyrą, kuris vyko jaukioje Jurijaus ir Viktorijos kavinėje „Jurvikas“. Ne  paslaptis, esu šio sporto mėgėjas ir, kai tik galiu, visada atvykstu palaikyti radviliškiečių šachmatininkų. Džiugu, kad verslininkai neatsisakė prisidėti prie turnyro organizavimo ir didelis ačiū Jurijui už tikrai gardžias picas. Beje, rekomenduoju visiems apsilankyti kavinėje „JURVIKAS“ –  viskas tikrai gardu“,- sakė Tarybos narys, „Radviliškio krašto bendruomenės“  pirmininkas G. Lipnevičius.

Pagrindinis varžybų rėmėjas, kavinės „Jurvikas“ savininkas Jurijus Lomonosovas visiems dalyviams iškepė po skaniausią picą. Radviliškietis šachmatininkas ir bitininkas A. Šimanauskas visus komandų dalyvius apdovanojo indeliu medaus. Naktinių šachmatų turnyro organizatorius – Albertas Vitartas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019