Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškyje šachmatininkai žaidė visą naktį

Avatar

Paskelbta

data

Baigiantis 2019-iesiems metams vyko Kalėdinės šachmatininkų varžybos. Šios varžybos buvo ypatingos tuo, kad šachmatininkams reikėjo žaisti visą naktį. Vyko keturių komandų turnyras Ševeningeno sistema, kuriame kiekvienam žaidėjui teko sužaisti su kitos komandos besikeičiančiais žaidėjais. Naktiniame turnyre dalyvavo Vilniaus „Tauras“, „Vasiuki“, Radviliškio „Garvežys“ ir Šiaulių „Auksinis berniukas“, kur kiekvieną komandą sudarė 4 žaidėjai. Simboliška, kad prieš 25-erius metus, 1994 m. gruodžio 30-31 d., tose pačiose patalpose, tuometinėje kavinėje „Tinta“, vyko analogiškos šachmatininkų varžybos. Po ketvirčio amžiaus, tik dabar kavinėje „Jurvikas“, be kitų sportininkų, dalyvavo ir pirmojo turnyro žaidėjas radviliškietis Algirdas Šimanauskas, o Kęstutis Žukauskas tapo varžybų teisėju.

Radviliškio miesto šachmatininkams atstovavo  Raimundas Kisielius, Kęstutis Mikalauskis, Donatas Kišonas, Andrius Šarauskas.

Po įtemptos varžybų nakties, tik paryčiais, paaiškėjo, kad geriausiai prie neįprastų varžybų sąlygų prisitaikė jaunieji Vilniaus „Tauro“ šachmatininkai. Jie pelnytai laimėjo ir buvo apdovanoti nugalėtojų taurėmis. Antri liko Šiaulių „Auksinis berniukas“, treti – Radviliškio „Garvežys“ ir ketvirtąja vieta tenkinosi Vilniaus „Vasiuki“. Asmeninėje įskaitoje nugalėjo Šiaulių komandos jaunasis šachmatininkas Lukas Bagvilas.

Naktines šachmatų varžybas aplankė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, šachmatų entuziastas Gediminas Lipnevičius.

„Apie 1 valandą nakties aplankiau Kalėdinį naktinį šachmatų turnyrą, kuris vyko jaukioje Jurijaus ir Viktorijos kavinėje „Jurvikas“. Ne  paslaptis, esu šio sporto mėgėjas ir, kai tik galiu, visada atvykstu palaikyti radviliškiečių šachmatininkų. Džiugu, kad verslininkai neatsisakė prisidėti prie turnyro organizavimo ir didelis ačiū Jurijui už tikrai gardžias picas. Beje, rekomenduoju visiems apsilankyti kavinėje „JURVIKAS“ –  viskas tikrai gardu“,- sakė Tarybos narys, „Radviliškio krašto bendruomenės“  pirmininkas G. Lipnevičius.

Pagrindinis varžybų rėmėjas, kavinės „Jurvikas“ savininkas Jurijus Lomonosovas visiems dalyviams iškepė po skaniausią picą. Radviliškietis šachmatininkas ir bitininkas A. Šimanauskas visus komandų dalyvius apdovanojo indeliu medaus. Naktinių šachmatų turnyro organizatorius – Albertas Vitartas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019