Radviliškio V. Kudirkos progimnazijoje vyko mokinių konferencija “Tyčia be patyčių”

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai, įsitraukdami į įvairias veiklas, paminėjo sąmoningumo didinimo mėnesį be patyčių. Vaikai piešė, kūrė šūkius, dalyvavo paskaitose. Šiemet mūsų šūkis – ,,Mes galime praleisti progą pasityčioti“, būtent apie tai ir buvo kalbama kovo 25 d. vykusioje konferencijoje mūsų mokyklos mokiniams „Tyčia be patyčių“.

Puikiai praleidome laiką, kupiną geros nuotaikos ir diskusijų su aktoriumi, komiku Mantu Stonkumi, Egle Tamulionyte iš vaikų linijos, patyčių dėžutės kūrėja Kamila Gasinska. Mūsų mokiniai buvo nuostabūs, aktyviai uždavinėjo klausimus ir domėjosi, kaip galima sustabdyti patyčias, taip pat aptarė patyčių dėžutės galimybes, privalumus ir kylančius iššūkius, su kuriais susiduriama antrus metus naudojant patyčių dėžutę. Lektoriai palietė mūsų širdis, įkvėpė optimizmo ir ryžto.

Konferencijos metu Mantas Stonkus sakė: „Niekada nenustokite būti savimi ir nebijokite kreiptis pagalbos, nusimeskite tą baimės naštą, nes kitu atveju susikaupusios šiukšlės jus lydės visą gyvenimą“. Eglė ir Kamila pristatė įrankius, kuriais naudodamiesi galime sulaukti pagalbos ar padėti kitiems, užkirsti kelią užburtam patyčių ratui. Nėra geresnio laiko ir vietos patyčioms stabdyti kaip čia ir dabar, viešumas – didžiausias patyčių priešas.

Total
1
Dalinasi
Related Posts