Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų pergalės išvykose

Rugpjūčio 20-21 dienomis Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai buvo pakviesti į sporto šventes Bauskėje (Latvijos Respublika) ir Klovainiuose (Pakruojo raj.). Bauskėje dėl COVID-19 pandemijos ribojimų draugijos nariai nebuvo dvejus metus.

Buvo labai malonu susitikti su seniai matytais draugais. Į šventę nuvyko 5 sportininkai, na, o rezultatai pranoko visus lūkesčius. Sportininkai parsivežė net 13 medalių – 11 aukso ir po vieną sidabro ir bronzos.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos moterys – Birutė Tamonienė, Gitana Čepienė ir Angelė Šimatonienė – tapo bočios žaidimo čempionėmis. Be šio medalio G. Čepienė dar dvi pirmas vietas užėmė šaudymo ir baudų metimų rungtyse. B. Tamonienė savo amžiaus grupėje tapo čempione bėgimo rungtyje, o šuolio į tolį sektoriuje užėmė antrą vietą. A. Šimatonienė aukso medalį pelnė „kopėčių“ rungtyje. Irena Vilniuvienė 50+ metų amžiaus grupėje buvo pirma bėgime ir šokdama į tolį, o kimštinio kamuolio metime liko trečia. Marius Matuzevičius taikliausiai metė krepšinio baudas ir toliausiai numetė kimštinį kamuolį.

Į Klovainius nuvyko 12 draugijos sportininkų. Renginys organizuotas gražioje vietoje, gamtoje. Buvo 7 sportinės rungtys: šaškės, šachmatai, „bočia“, kimštinio kamuolio metimas, smiginis, „kopėčios“ ir baudų į krepšį metimas. Mūsų komandos nariai parsivežė 18 medalių – 9 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos. Bočios žaidime antroji mūsų komanda (Angelė Šimatonienė, Vytautas Rančys ir Romaldas Nyderis) tapo čempionais. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad radviliškiečių komanda tapo nugalėtoja ir buvo apdovanota pirmos vietos taure. Smagu, kad mūsų treniruotės duoda rezultatų.

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts