Radviliškio rajono neįgaliesiems – socialinio taksi paslauga

Šiandien Radviliškio rajono savivaldybėje pasirašyta sutartis su VšĮ „Socialinis taksi“, kurioje numatyta Radviliškio rajono gyventojams, turintiems negalią, teikti pavėžėjimo su asistavimu paslaugą.

Sutartį dėl socialinio taksi paslaugų teikimo Radviliškio rajone pasirašė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė ir VšĮ „Socialinis taksi“ direktorė Solveiga Ratkevičiūtė.

Socialinio taksi paslauga gali naudotis negalią turintys žmonės, kuriems yra sunku naudotis miesto infrastruktūra ir viešuoju transportu. Pasak S. Ratkevičiūtės, socialinis taksi neriboja pavežamų asmenų poreikių: „Ar į kapines, ar į parduotuvę, ar prie jūros, ar į studijas, ar pas medikus – nuvešime visur, kur reikia. Galime nuvežti iki autobusų stoties, o atvykęs į kitą miestą paslaugos gavėjas vėl gali užsisakyti mūsų taksi paslaugas kitame mieste“, – apie socialinio taksi privalumus pasakojo ji.

Teikiamos papildomos paslaugos, pavyzdžiui, nukėlimo ir užkėlimo paslauga, kai pastatas yra nepritaikytas, palydėjimo, pagalbos išeinant iš namų, įsodinimo į transporto priemonę paslaugos. Su specialistų pagalba judėjimo sunkumų turintys ir dėl to visuomeniniu transportu naudotis negalintys neįgalieji galės nuvykti į pageidaujamą vietą kartu su juos lydinčiais šeimos nariais šalies teritorijoje, pateikę vežėjui neįgaliojo pažymėjimą.

Socialinio taksi privalumai yra tai, kad visos teikiamos paslaugos yra orientuotos į žmogaus su negalia individualius poreikius, visi vairuotojai yra baigę specialius mokymus ir gali dirbti kaip asmeniniai asistentai. Paslauga teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Paslaugą galima užsisakyti užsiregistravus tinklapyje www.socialinistaksi.lt arba paskambinus telefonu +370 687 44001 darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos.

„Socialinis taksi“ paslaugas teikia keturiolikoje Lietuvos miestų. Sutartis su savivaldybės administracija pasirašyta metams. Pagal pasirašytą sutartį, dalį kelionės kainos padengs Radviliškio rajono savivaldybė, kitą dalį kainos apmokės pats keliautojas.

Rekomenduojama socialinio taksi teikiamą pavėžėjimo paslaugą užsisakyti iš anksto.

Paruošta pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją

Total
15
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts