Baisogalos gimnazijos šauliai – nesnaudžia

Kovo 29 d. ir balandžio 04 d.  Pakalniškių pagrindinėje mokykloje vyko 2016-2017 metų Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės šaudymo pneumatiniais ginklais  varžybos . Jau eilę metų varžybas organizuoja Radviliškio rajono ŠSPC sporto skyrius ir Radviliškio  rajono Pakalniškių pagrindinė mokykla, siekiant populiarinti   šaudymo   sportą ir išaiškinant stipriausius varžybų šaulius ir komandas.

Šiemet Baisogalos gimnazijos jauniesiems šauliams atiteko trečioji vieta , antrąją vietą laimėjo Šeduvos gimnazijos sportininkai, o Pakalniškių mokyklos šauliai, tapo varžybų nugalėtojais. Jie atstovaus rajoną tarpzoninėse šaudymo varžybose Kaune. Linkime jiems sėkmės. Būtų smagu laimėti visiems, tačiau tam reikia daug treniruočių ir sportinio ryžto. Už pratybas, kantrybę mus ruošiant varžyboms ir iniciatyvą ugdant sportiškus šaulius dėkingi Baisogalos šaulių vadui Rimantui Narbučiui.

Unikalią patirtį parsivežėme iš balandžio 1 dieną Šiaulių aviacijos bazėje vykusio bėgimo lėktuvų kilimo-tūpimo taku „Runway Run 2017“. 3-jų kilometrų bėgimu  paminėjome tryliktąsias stojimo į NATO metines. Čia niekas nevertė lenktyniauti. Visi geros nuotaikos, šypsosi, saulėta šventė. Bėgimo metu virš 7OOO žmonių bėgikų jūros vienas po kito skrido ir naikintuvai. Nors greičiausiai bėgo  šio sporto profesionalai, tačiau laimėjo visi, kurie bėgo su naikintuvų palyda: Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų kariai, NATO šalių ambasadų darbuotojai, Estijos ir Latvijos Karinių oro pajėgų atstovai, Nyderlandų Karalystės Karinių oro pajėgų kariai, Lietuvoje dislokuoti sąjungininkų kariai, visi KAS sistemos kariai ir civiliai tarnautojai, šauliai, tikri bėgikai ir mėgėjai. Visiems bėgikams buvo įteikti aviaciniai suvenyrai.

 Baisogalos 608-os kuopos šaulė G. Nakutienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts