Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje – naujas direktorius

2021 m. kovo 8 d. naujus darbus ir ateities veiklą pradėjo planuoti naujasis Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis.
E. Dailidonis konkursą Gražinos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms laimėjo 2021 m. vasario mėnesį. Jis pakeitė šiai mokyklai vadovavusį ir šiuo metu Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju dirbantį Laisvūną Vaičiūną.

E. Dailidonis Gražinos pagrindinėje mokykloje nėra naujokas, jis 13 metų čia dirbo pedagoginį darbą, dirbo informacinių technologijų mokytoju metodininku, IKT koordinatoriumi, tad yra susidūręs ir su ūkinių ir administracinių klausimų sprendimu, turi supratimą apie čia dirbančių pedagogų tikslus ir siekius, yra susipažinęs su tėvų ir mokinių lūkesčiais. „Tikiu, kad būsime gera komanda, augsime ir tobulėsime drauge“, – sakė jis. Paklaustas apie pirmą savo kaip vadovo darbą, jis sakė norėsiantis su kiekvienu darbuotoju pasikalbėti asmeniškai, sužinoti, kuo gyvena kiekvienas mokyklos darbuotojas: tiek mokytojas, tiek ūkio darbininkas. „Nors ir atrodo, kad visus gerai pažįstu, nes esu ne naujokas šioje mokykloje, vis tiek noriu pasikalbėti su kiekvienu darbuotoju asmeniškai, pamatyti, kokius tikslus kiekvienas yra užsibrėžęs, ir, jei jie yra inovatyvios, augančios ir tobulėjančios, laisvos švietimo įstaigos kūrimo krypties, bandyti juos drauge įgyvendinti“, – sakė jis.

E. Daildonis nuo 2006 metų dirbo metodininku ir IT specialistu Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje, yra dirbęs Pakalniškių pagrindinėje mokykloje IT ir dailės mokytoju.

Šiuo metu E Dailidonis mokosi ISM Vadybos ir ekonomikos universitete pagal Švietimo lyderystės programą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
2
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Sveiki, nedrausmingi vairuotojai! Aš esu Tautvydas, moksleivis, mokausi Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje. Esu šeštokas, todėl, savaime suprantama, kad…