Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškio miesto seniūnas nenori išgirsti žmonių

Avatar

Paskelbta

data


Rugpjūčio 10 d. „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose vyko tradicinė „Kavos popietė“, kurioje dalyvavo gausus UAB „Mano Būstas Radviliškis“ darbuotojų būrys.

Būta įvairiausių klausimų. Deja, ne į visus klausimus „Mano Būstas Radviliškis“ darbuotojai galėjo atsakyti, motyvuodami tuo, kad tai jau miesto seniūnijos reikalai.

Todėl toje pačioje popietėje  buvo nutarta prašyti miesto seniūnijos darbuotojų atvykti ir prie kavos puodelio, draugiškoje aplinkoje, pasikalbėti, atsakyti į gyventojams rūpimus klausimus. Radviliškio miesto seniūnas į „Kavos popietes“ kviečiamas jau ne pirmą kartą, tačiau niekaip nesuranda laiko atvykti. Nejaugi, seniūne, mes, radviliškiečiai, tokie, kokių Jūs nenorite nei matyti, nei girdėti?!

Pasipiktinę  radviliškiečiai

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Šeduvoje susidūrė du automobiliai: nukentėjusiam vyrui prireikė medikų pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 24 d. 18:04 val. Radviliškio rajone, Šeduvoje, Baukų g., blaivi moteris, gim. 1965 m., automobiliu „VW Golf“, išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį ir susidūrė su blaivaus vyro, gim. 1968 m., vairuojamu automobiliu „VW Transporter“. Eismo įvykio metu nukentėjo vyras, kuriam
2020-11-28, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nustatytas krūtinkaulio lūžis ir skirtas ambulatorinis gydymas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Sugyventinę skriaudęs šiaulėniškis atsidūrė areštinėje

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 28 d. 16:00 val. Radviliškio rajone, Šiaulėnų miestelyje, Sodų g., namuose neblaivus (1,47 prom.) vyras, gim. 1971 m., sumušė neblaivią (2,48 prom.) sugyventinę, gim. 1973 m.
Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019