Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškio miesto ir rajono žmonės, Radviliškio rajone leidžiami du laikraščiai. Ir jie abu labai skirtingi…

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajone leidžiami du laikraščiai. Ir jie abu labai skirtingi. Pirmas – tai savivaldybės finansuojamas ir rašantis apie jos naujienas. „Naujienos“ – tas žodis turėtų daug ką reikšti. Bet, deja, šiame laikraštyje gali rasti tik kur vyks koncertai, šokiai ar jaunimo sporto renginiai, įvairios reklamos, dar sveikinimai (Seimo narių, mero ir taip toliau). O kur pats pagrindas? Ką veikia meras, seniūnas, administracijos direktorė? Ką gero jie padarė žmonėms? Kiek kiemų ar gatvių sutvarkyta? Kur vaikams žaidimo aikštelės, duobės ar užlygintos? Mūsų gyventojams reikia darbų ir tikrų darbų, kad mes matytumėme. Paskutiniame numeryje radau straipsnį apie mero svarbiausius praėjusių metų darbus. Pasirodo, kad mūsų meras labai darbštus. Su vicemeru K. Auguliu ir seniūnu A. Grigaliūnu aptarė pačius svarbiausius, jiems aktualiausius, labiausiai rūpimus klausimus. Galvoju, o kas jiems gali rūpėti? Ogi jubiliejai! Matai, reikia ruoštis 2018 m. Europos žmonių festivaliui. Mat kas jam neduoda ramybės – valstybės „pinigėliai-pinigai“. O kur žmonės, o kur jų bėdos? Mere, ar pagalvojote apie juos, ar jums jie „nė motais“? Meras per daug savivaliauja. Kelia savo įvaizdį. Jis visiškai nesirūpina tuo, kas svarbiausia. O svarbiausia – žmogus. Juk žmogus, paprastas žmogus jus rinko. A. Čepononis – miesto „karalius“, tik be karūnos. Klestinti korupcija matosi akivaizdžiai. Reikia ją pažaboti, naikinti, rauti su šaknimis. Kituose rinkimuose nebūsime tokie akli. Nebepasitikime. O laikraštis „Radviliškio kraštas“ – tai visuomenės, bendruomenės laikraštis. Ir jei to laikraščio nebūtų, kaip mes sužinotume apie visų valdžios žmonių „gerus“ darbelius, apie šimtatūkstantines sumas, kurias jie „įsisavina“. Apie teismą, kuris „nekaltus teisia“. Geras laikraštis, jame atsispindi žmonių vargai, rūpesčiai, bėdos. Labai gražūs sveikinimai. Labai gerai, rašykite, skelbkite, viešinkite, mes turime viską žinoti. Mums viskas rūpi.

 

Senolė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019