Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškio ligoninei pradėjo vadovauti ne medikas

Avatar

Paskelbta

data

Iš karto po Žolinių, rugpjūčio 16 dieną, Radviliškio ligoninei pradėjo vadovauti V. Smalinskas. Neturintis jokio medicininio išsilavinimo, daugiau nei 20 metų išdirbęs Sodroje, pradės vadovauti didžiausiai savivaldybės įstaigai, kuri turi ne mažiau kaip 440 tūkstančių eurų skolą. Tiesa, šiuo metu teisme vis dar nagrinėjama byla dėl konkurso rezultatų, tad buvęs Biudžeto komiteto pirmininkas neturėtų jaustis labai tvirtai.

Slepiamas potvarkis
Paskirtasis direktorius prieš tai vadovavo vienam iš Tarybos komitetų, kadangi buvo išrinktas pagal konservatorių partijos sąrašą. Įstatymai neleidžia būti Tarybos nariu, jei einamos nesuderinamos pareigos. Šiuo atveju, savivaldybei priklausančios įstaigos vadovo. Ne išimtis ir V. Smalinskas – juk seniūnai, rinkdamiesi tarp viešų įsipareigojimų ir asmeninės gerovės, rinkosi pastarąją. Tačiau kodėl reikėjo slėpti mero potvarkį nuo visuomenės? Ar kontraversiški sprendimai jau tampa norma mero A. Čepononio kasdienybėje?
Pirma, paviešinama, kad jis atostogauja nuo liepos 23 dienos, paskui į pateiktus klausimus atsakoma tik įvykus faktui. Nejaugi veiksmų skaidrumas aukojamas dėl partinių protekcijų? Ar rajono visuomenės interesas tampa nereikšmingu tik dėl asmeninių konfliktų tarp mero ir buvusios ligoninės direktorės? Tad apie potvarkį buvo sužinota paskutinę dieną, kai V. Smalinskas dar prieš darbo dienos pradžią perdavė informaciją, jog nebegali vadovauti komitetui.
Interviu su naujuoju ligoninės direktoriumi V.Smalinsku – kitame „Radviliškio krašto“ numeryje.

Marius Aleksiūnas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Kelio ženklai pagal valdininkų norus

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono savivaldybėje – kaip diena, tai naujiena. Vairuotojai pastebėjo, kad šalia Savivaldybės esančioje automobilių aikštelėje kelio ženklai yra pernelyg dažnai keičiami ar sukeičiami, pastatomi nauji ar perstatomi seni. Sukuriamos tokios apgaulingos situacijos, kad kelių eismo dalyviams tampa nebeaišku, kas ir kaip.
Po skambiųjų rajono valdininkų išgertuvių prie Dubysos, Radviliškio miesto seniūnijos vyr. inžinierius Valdas Miliauskas su darbininkais nuėmė informacinę lentelę, kurioje buvo nurodyta, kad aikštelė rezervuota. Tik išrinktiesiems. Nors dabar gali kilti įvairių minčių. Juk baudas už kelių eismo taisyklių reikalavimų nesilaikymą valdininkai rinko iki išgertuvių, o paskui – nebe. Be to, vienas Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnas kaip privatus asmuo dalyvavo išgertuvėse.
Galima pastebėti, kad rajone dėl kelio ženklų sprendžia Saugaus eismo komisija. Bet jai vadovaujantis Vidmantas Benevičius pripažino, kad į komisiją dėl ženklų įrengimo prie minėtos aikštelės niekas nesikreipė. Tiesa, į kitus papildomus klausimus komisija net piliečiams nesiteikia atsakyti.
Ar tai visiškas neveiklumo įrodymas, belieka spręsti patiems, tačiau kad pasiektas absurdo aukščiausias taškas, akivaizdu kiekvienam vairuotojui. Radviliškio rajono policijos komisaras Linas Valius pažadėjo dėl problemos kalbėtis su vicemeru Mindaugu Pauliuku.

Bus daugiau

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Administracijos direktoriaus pavaduotojo byloje – pertrauka

Avatar

Paskelbta

data


Birželio 17 d.  Šiaulių apylinkės Radviliškio rūmų teisėja Vilma Šiukštienė baudžiamojoje byloje atidėjo bylos nagrinėjimą trims mėnesiams. Ernestą Mončauską apgaulingos apskaitos tvarkymu kaltinantis prokuroras Žydrūnas Kungys paprašė teismo leisti pateikti papildomus įrodymus atliekant proceso veiksmus. Tiesa, teismo nutartį galima skųsti per 7 dienas aukštesnės instancijos teismui.

Valstybinį kaltinimą palaikančiam prokurorui kilo pagrįstų abejonių dėl galimų kitų veikų, susijusių su Neformaliojo švietimo lėšų panaudojimu. Sporto klubo „Rytų Kovotojas“ prezidentas E. Mončauskas teisme teigė, kad „yra visi parašai ir viskas suderinta su Savivaldybe“. Galime tik priminti, kad 2016 ir 2017 metais šis sporto klubas gavo didžiausias sumas iš Savivaldybės per NVŠ programas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019