Radviliškio ligoninės kieme „bardakas“ tęsiasi

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ skaitytoja, dažnai apsilankanti pas medikus, informavo, kad ligoninės kiemas – tarsi apkasai karo metu. Darbai nevyksta, o jeigu vyksta, tai vėžlio greičiu. Moteris nufotografavo šalia ligoninės sėdinėjančius darbininkus, kurie visai ne statybos darbais užsiima. Visai smagu pažaisti telefonais, jeigu už tai mokamas atlyginimas.

Sunkiausia patekti pas odontologus ir psichiatrus

Dėl keblios situacijos ligoninės kieme radviliškiečiai piktinosi ir šio mėnesio pradžioje.  Buvo skųstasi, kad per kieme iškastus „apkasus“ neįmanoma patekti pas odontologus, įsikūrusius Konsultacinės poliklinikos  pastate. Ypač sudėtinga ten patekti neįgaliam žmogui. Vargsta ir Psichikos sveikatos centro klientai. Ir sveikas kojas turinčiam nėra paprasta šokinėti per žvyro krūvas, perlipti statybines šiukšles.

Kiemas tvarkomas ligoninės iniciatyva

Savaitraščio redakcija kalbino Radviliškio poliklinikos direktorę Ireną Janušonienę, kuri atsakė, kad kiemas yra tvarkomas ne poliklinikos, o Radviliškio ligoninės iniciatyva. Poliklinikos vadovė pripažino, kad žmonėms su negalia patekti pas odontologus yra sudėtinga.

Ar ligoninės vadovybė  dar įgali ?

Gaila, kad VšĮ Radviliškio ligoninės direktorius Vaidas Smalinskas atostogauja ir nekreipia dėmesio į jo vadovaujamos įstaigos kieme vykstančias statybas. Tikimės, kad ligoninės vadovas atkreips dėmesį į gyventojų skundą ir imsis priemonių, kad statybos darbai pajudėtų. Galbūt po medžiu sėdinėjantiems darbininkams reikia tik gero prievaizdo ir konkrečiai nurodyto darbų užbaigimo termino?

Jonas Petrikas

Total
1
Dalinasi
Related Posts