Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškio ligoninės darbuotojams – jūra gėlių

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 27-oji – Lietuvoje minima Medicinos darbuotojų diena. Šios šventės išvakarėse, Radviliškio miesto kultūros centre susibūrė Radviliškio ligoninės darbuotojai. Šventiškai nusiteikę, jie pasidžiaugė jiems skirtais sveikinimo žodžiais, padėkomis už kilnų, kartu labai sudėtingą, sunkų tiek fiziškai, tiek psichologiškai, bet labai reikalingą darbą.

Medikus sveikino Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai, verslininkai, socialiniai darbuotojai.
Radviliškio ligoninės direktorei Danutei Povelauskienei administracijos direktorė J. Margaitienė padėkojo už puikaus ligoninės kolektyvo subūrimą, už veiklą administruojant ligoninę.

Radviliškio ligoninės darbuotojams buvo įteikti mero Padėkos raštai. Už kvalifikuotą gydomąją veiklą ir atsidavimą mediko profesijai padėkota Irenai Palionienei, Konsultacinės poliklinikos gydytojai infektologei ir vidaus ligų gydytojai, už kvalifikuotą ilgametį slaugytojo darbą ir atsidavimą mediko profesijai – slaugytojoms Reginai Kalnikaitei, Aušrai Lapinskienei, Gražinai Ramažauskienei, Sigitai Durienei, Lijanai Jurenienei. Už gerą, nuoširdų darbą pagerbta Birutė Monkienė, Radviliškio ligoninės Centralizuotos sterilizacinės -autoklavinės medicininių autoklavų aparatininkė. Už kvalifikuotą IT specialisto darbą, inovatyvių sprendimų įdiegimą mero Padėkos raštas įteiktas Radviliškio ligoninės vyriausiajam informacinių technologijų specialistui Genadijui Marudinui, už gerą ilgametį buhalterio darbą padėkota Vilmai Savickienei, Apskaitos ir statistikos skyriaus buhalterei.

Lietuvos Respublikos Seimo nario Aurimo Gaidžiūno sveikinimus medikams perdavė jo padėjėjas, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Povilaitis.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ bei verslininkų vardu medicinos darbuotojus pasveikino  „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas bei „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

Gražių žodžių medikams negailėjo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Algimantas Ruseckas, Vaidas Smalinskas, Vida Janulaitienė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktore Rita Pranė Vilimaitė bei  VšĮ  „Versli Lietuva“ atstovė regione Auksė Vizbarienė.

Medicinos darbuotojų šventėje dalyvavęs Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tadas Rudys medikams, Radviliškio ligoninės kolektyvo nariams palinkėjo Švenčiausiosios Mergelės Marijos ir šventojo Luko, medikų globėjo, palaiminimo, kantrybės ir išminties nelengvame darbe.

Radviliškio ligoninės direktorė Danutė Povelauskienė profesinės šventės proga Padėkos raštais apdovanojo ligoninės kolektyvo narius, nusipelniusius Radviliškio ligoninės darbuotojus, kuriuos pagerbti siūlė ne tik administracija, bet ir visas kolektyvas. Už kvalifikuotą gydytojo darbą bei atsidavimą mediko profesijai padėka įteikta Jurgitai Mikalauskaitei Bložienei, gydytojai anesteziologei reanimatologei, už dėmesingą ligonių priežiūrą bei atsidavimą mediko profesijai – Vidai Kairienei, bendrosios praktikos slaugytojai, už gerą, nuoširdų darbą bei lojalumą VšĮ Radviliškio ligoninei – ūkio tvarkytojai Rimutei Stonienei, vairuotojui Romui Petrašiūnui, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Snieguolei Angelei Valečkienei, vyriausiajai medicinos biologei Svetlanai Liuchvaikinienei, radiologijos technologei Virginijai Stalygienei.

Radviliškio ligoninės direktorei Danutei Povelauskienei kolektyvo vardu padėkojo jos pavaduotojas medicinai Tomas Januševičius. „Jei ne direktorė, jos iniciatyva, veikla ligoninės naudai, nelabai čia mes visi ir susirinktume, todėl dėkojame Jums už tai, kad esame čia visi drauge“, – sakė jis.

Medicinos darbuotojų dienos proga Radviliškio mero padėkos raštai skirti ir Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojams: vidaus ligų gydytojai Laimutei Verbuvienei,vaikų ligų gydytojai Genovaitei Marijonai Jakštienei, bendrosios praktikos slaugytojai Laimai Varnauskienei, sveikatos statistikei Laimai Bartaševičienei.

Medicinos darbuotojams, susirinkusiems į šventinį profesinės dienos minėjimą, koncertavo Paulius Stalionis.

Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019