,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai mėgavosi saule ir jūra

Kadangi vasara mūsų šalyje tokia trumpa, ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai nesnaudžia ir išnaudoją kiekvieną šiltos ir saulėtos vasaros akimirką poilsiui prie jūros.

Ankstyvą birželio 17-osios rytą būrys norinčių  pasimėgauti saule ir žydra jūra ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ narių rinkosi prie miesto stadiono ir lydimi rūpestingos administratorės Dovilės Dapkutės išvyko į Palangą.

Atvykus į kurortą, vieni bendruomenės nariai iškart keliavo prie jūros, o kiti neskubėjo ir džiaugėsi ramiu pasivaikščiojimu Basanavičiaus gatve, pajūriu, lankė įžymiausias Palangos vietas: Birutės kalną, Gintaro muziejų, jaukiai laiką leido lauko kavinukėse, klausėsi gatvės muzikantų atliekamų dainų, džiaugėsi fontanu ir kitomis Palangos miesto siūlomomis pramogomis ar tiesiog gulėjo ir ilsėjosi kopose. Nesvarbu, kas ir ką veikė, tačiau visi džiaugėsi saulėta ir gražia vasaros diena, nuostabiu pajūrio oru ir pagaliau įšilusiu Baltijos jūros vandeniu. Tad daugelis kelionės dalyvių ne tik pavargusias nuo vaikščiojimo kojas gaivino braidydami sūriame vandenyje, bet ir drįso patys panirti į jūros bangas.

Visi keliauninkai džiaugėsi galimybe nebrangiai ir patogiai nuvykti prie jūros, nuoširdžiai dėkojo ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui už organizuotą išvyką bei kelionės vadovei Dovilei Dapkutei, kuri  pasirūpino, kad kelionėje visi jaustųsi saugiai, patogiai ir būtų gerai nusiteikę.

Kadangi Lietuvoje vasara tokia trumpa, ,,Radviliškio krašto bendruomenė“ tikrai išnaudos saulėtas ir šiltas dienas ir, jei tik  bus norinčiųjų, autobusai prie jūros veš  kiekvieną vasaros savaitgalį.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts