Socialiniai tinklai

Aktualijos

„Radviliškio krašto bendruomenė“ keliavo į Palangą

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 22 d., sekmadienis. Pati ilgiausia vasaros diena – net 17 val. 18 min. Prie miesto stadiono anksti ryte buriavosi radviliškiečiai, pasiruošę su  „Radviliškio krašto bendruomene“ vykti prie jūros. Rytas nieko gero nežadėjo, dangus skendėjo tamsiuose debesyse. Važiuojantys ramiai snūduriavo, kol privažiavus Kuršėnų karjerus pamatėme keliu žingsniuojančią drąsią, gražią, išdidžią baltų gulbių porą su šešiais mažais gulbiukais. Jie buvo tokie drąsūs, kad net sustojus autobusui jie toliau ramiai nužingsniavo. Autobuso keleiviai atgijo, pradėjo juokauti, bet dar sunerimę žvalgėsi į apsiniaukusį dangų.

Nuo Telšių vaizdelis pasikeitė, debesys praretėjo ir vis dažniau švietė saulė. Kelias buvo visiškai tuščias, todėl į Palangą atlėkėme net per dvi su puse valandos.

Pajūryje iki 13 valandos buvo labai gera. Saulė pakaitindavo ir vėl pasislėpdavo už debesies. Nuo jūros dvelkė vėjas. Jūros vanduo dar šaltokas, todėl drąsuolių maudytis buvo nedaug. Po pietų pasidarė karšta. Dalis poilsiautojų patraukė pasivaikščioti į parką, kiti – į bažnyčios apžvalgos ratą, nuo kurio grožėjosi vaizdingomis Palangos apylinkėmis. Domėjomės ir baigiamu rekonstruoti Kurhauzu, sėdėjome senų liepų pavėsyje prie grafų Tiškevičių skulptūrų.

Pietavome kas kur. Dalis keliautojų džiaugėsi paragavę skanių Palangos kebabų, patiko ir tailandietiški ledai, o kai kas piktinosi brangia, tačiau neskania kava.

Vakare prie autobuso visi sugrįžo sutartu laiku, gražiai įraudę, besišypsantys. Džiaugėsi, kad diena buvo puiki. Ačiū visiems keliavusiems už draugiškumą ir supratingumą. Kviečiame ir toliau visus radviliškiečius keliauti drauge su „Radviliškio krašto bendruomene“.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Nuotrauka iš archyvo

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Vitas Tomkus: rinkimus laimėjo vagys, o pralaimėjo Lietuva! Su autoriaus trigrašiu

Avatar

Paskelbta

data

Šių rinkimų rezultatas yra pats blogiausias politinių jėgų pasjansas, kokį tik beįmanoma įsivaizduoti.

Ne dėl to, kad nepralaimėjo konservatoriai su liberalais. Ir ne dėl to, kad nelaimėjo „valstiečiai“ su Guoga. Dėl to, kad Seime bus balsų pusiausvyra ir nebus tvirtos daugumos.

Mano prognozės artimiausiems ketveriems metams būtų tokios: rimto darbo Seime nebus, užtat bus daug parsidavėlių ir „perbėgėlių“ iš vienos frakcijos į kitą; labai daug kompromisų su sąžine ir principais, (pavyzdžiui, dėl vienalyčių santykių su marihuana); dar daugiau užkulisinių susitarimų dėl „otkatų”, skirstant ES du milijardus Lietuvai; o blogiausia, kad pasibaigus kadencijai, kai Lietuva bus galutinai prasiskolinusi, vėl nebus nė vieno konkretaus kaltininko, nes opozicija badys pirštais į valdančiuosius, o konservatoriai į „valstiečius“.

Ką daryti?

Tarkim, „valstiečiams” atsisakyti mandatų. Kartu susimažintų Seimo tranų skaičius. Lai konservatoriai lieka absoliučia dauguma ir akistatoje su savo aferomis ir visa Lietuva. Lai toliau dirba su „ofšorais“, masonų bankais, amerikiečiais, baltarusiais, rusais, Sorošu ir Putinu, ir… kas kartą, po eilinės aferos, lai baikščiai dairosi per Seimo langus, ar dar ramiai ganosi veršių banda? Ar jau, neduok Dieve, renkasi valstiečiai su šakėmis, nes pagaliau suveikė Tautos savisaugos instinktai…

Jei kas mane dabar apkaltins utopija, priminsiu, kad beveik prieš trisdešimt metų buvau tarp tų, kurie nė kiek nedvejodami atsisakė TSRS deputatų mandatų, nes, būdami mažuma aukščiausioje Tarybų Sąjungos valdžioje, mes nieko nebegalėjome supuvusiai sistemai padaryti.

P.S. Tiesa, anuomet mes visi dar buvome jauni, naivūs utopistai, šventai tikėjome, kad Lietuva per amžius bus Laisva ir Nepriklausoma, o visi Lietuvos gyventojai gyvens santarvėje ir petys petin darbuosis vardan Tos… (O ne visai kitos, mums labai labai svetimos!)

Autoriaus trigrašis:

Eureka! Tik dabar prisiminiau, kad turime prisivežę pilną nieko neveikiančių baltarusių, gal derėtų paprašyti Svetkos, kad mums paskolintų jų truputį demonstracijoms. Juk Lietuvoje rinkimai vyko tip top kaip Baltarusijoje!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio–Tytuvėnų apygardai LR Seime 2020–2024 kadencijoje atstovaus konservatorius

Avatar

Paskelbta

data

2020 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų (II ture) Radviliškio-Tytuvėnų apygardoje dėl mandato į LR Seimą kovojo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų iškeltas kandidatas Antanas Čepononis ir jau vieną kadenciją LR Seime  išbuvęs „valstiečių“ kandidatas Aurimas Gaidžiūnas.

Įtemptoje bei permainingoje kovoje trapią pergalę laimėjo A. Čepononis. Rezultatas 6445 prieš 5952.

Kadangi  Radviliškio rajono meras A. Čepononis net neištesėjęs savo pažadų  bei palikęs daug neužbaigtų darbų, pasipustė padus į Seimą, rajono gyventojų laukia  nauji  mero rinkimai.

Vyriausioji rinkimų komisija artimiausiu metu spręs, kada jie įvyks, bet labiausiai tikėtina, kad jie vyks 2021 m. kovo pabaigoje – balandžio pradžioje. Rinkimai turi įvykti ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo mero pasitraukimo iš savo posto.

Šis A. Čepononio mero pareigų atsisakymas ir nauji rinkimai mokesčių mokėtojams kainuos apie 400 tūkst. eurų.

Į  mero rinkimus  jau prognozuojami ir nauji kandidatai – savivaldybės užkulisiuose kalbama, jog šias pareigybes galimai bandys užimti: konservatorė J. Margaitienė, nepartinis G. Lipnevičius, socialdemokratas K. Račkauskis ir rinkimus į Seimą  A. Čepononiui „prapylęs“  „valstietis“ A. Gaidžiūnas.

Tikėtina, kad bus ir daugiau kandidatų, o kas jie – parodys laikas.


„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019