Socialiniai tinklai

Aktualijos

„Radviliškio krašto bendruomenė“ keliavo į Palangą

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 22 d., sekmadienis. Pati ilgiausia vasaros diena – net 17 val. 18 min. Prie miesto stadiono anksti ryte buriavosi radviliškiečiai, pasiruošę su  „Radviliškio krašto bendruomene“ vykti prie jūros. Rytas nieko gero nežadėjo, dangus skendėjo tamsiuose debesyse. Važiuojantys ramiai snūduriavo, kol privažiavus Kuršėnų karjerus pamatėme keliu žingsniuojančią drąsią, gražią, išdidžią baltų gulbių porą su šešiais mažais gulbiukais. Jie buvo tokie drąsūs, kad net sustojus autobusui jie toliau ramiai nužingsniavo. Autobuso keleiviai atgijo, pradėjo juokauti, bet dar sunerimę žvalgėsi į apsiniaukusį dangų.

Nuo Telšių vaizdelis pasikeitė, debesys praretėjo ir vis dažniau švietė saulė. Kelias buvo visiškai tuščias, todėl į Palangą atlėkėme net per dvi su puse valandos.

Pajūryje iki 13 valandos buvo labai gera. Saulė pakaitindavo ir vėl pasislėpdavo už debesies. Nuo jūros dvelkė vėjas. Jūros vanduo dar šaltokas, todėl drąsuolių maudytis buvo nedaug. Po pietų pasidarė karšta. Dalis poilsiautojų patraukė pasivaikščioti į parką, kiti – į bažnyčios apžvalgos ratą, nuo kurio grožėjosi vaizdingomis Palangos apylinkėmis. Domėjomės ir baigiamu rekonstruoti Kurhauzu, sėdėjome senų liepų pavėsyje prie grafų Tiškevičių skulptūrų.

Pietavome kas kur. Dalis keliautojų džiaugėsi paragavę skanių Palangos kebabų, patiko ir tailandietiški ledai, o kai kas piktinosi brangia, tačiau neskania kava.

Vakare prie autobuso visi sugrįžo sutartu laiku, gražiai įraudę, besišypsantys. Džiaugėsi, kad diena buvo puiki. Ačiū visiems keliavusiems už draugiškumą ir supratingumą. Kviečiame ir toliau visus radviliškiečius keliauti drauge su „Radviliškio krašto bendruomene“.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Nuotrauka iš archyvo

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

VSAT kviečia rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus

Avatar

Paskelbta

data

Nuo 2021 m. balandžio 15 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis VSAT kviečia rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Į Pasieniečių mokykloje Medininkuose, Vilniaus rajone, organizuojamus kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma, nemokamai apgyvendinami bendrabutyje, gauna nustatyto dydžio stipendiją.

Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gaus įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir bus įdarbinami šiuose VSAT padaliniuose: Užsieniečių registracijos centre Pabradėje, Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus, Adutiškio, Švenčionių, Pavoverės, Lavoriškių, Kenos ir Padvarionių pasienio užkardose, Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio, Tribonių, Aleksandro Barausko ir Purvėnų pasienio užkardose, Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų, Plaškių ir Neringos pasienio užkardose.

Norintiems mokytis šiuose kursuose ir gauti į juos siuntimus reikia iki 2021 m. kovo 8 d. pateikti prašymą ir kitus dokumentus el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Pretenduojantys į vidaus tarnybą asmenys prieš gaudami siuntimą į įvadinio mokymo kursus turės pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje. Sveikatos patikrinimą reikia atlikti iki 2021 m. balandžio 3 d. Dėl COVID-19 infekcijos jis gali užtrukti maždaug mėnesį.

Išsamesnė informacija apie stojimo tvarką skelbiama VSAT Pasieniečių mokyklos svetainėje adresu

https://pasienietis.lrv.lt/lt/naujienos/kvieciame-i-pasieniecio-ivadinio-mokymo-kursus.

Kilus klausimams dėl prašymo ir kitų dokumentų pateikimo galima kreiptis tel. (8 707) 41 022 arba (8 46) 39 7841 bei el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Dėl kursų mokymo turinio organizavimo ir logistikos klausimų galima kreiptis tel. (8 5) 219 8235 arba el. paštu anna.volcok@vsat.vrm.lt.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Tyruliuose bute rasta mirusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 26 d. 11.24 val. Radviliškio rajone, Tyruliuose, bute, rastas
moters, gim. 1951 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi