Nuo šiol savivaldybės tarybos ir komitetų posėdžiai bus organizuojami sklandžiau

Svarbiausius rajono klausimus sprendžia Radviliškio rajono savivaldybės taryba, kuri kas mėnesį renkasi į komitetų ir Tarybos posėdžius. Į posėdžius atvykti ir atsakyti į klausimus turi įstaigų ir įmonių vadovai iš Šeduvos, Baisogalos bei kitų nutolusių vietovių ir pralaukia kvietimo kalbėti netgi po 4-5 valandas už durų.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Gediminas Lipnevičius rugpjūčio 26 d. posėdyje pasiūlė leisti jiems kalbėti per zoom nuotolinių susitikimų ir video konferencijų organizavimo platformą tam, kad taupytų savo brangų laiką ir įstaigų vadovai galėtų jį skirti ligoninių, mokyklų ir kitiems svarbesniems reikalams, o ne stoviniavimui prie durų.

Dar vienas alternatyvus Tarybos nario siūlymas – leisti atvykusiems iš toliau pasisakyti pirmiems. Išsakytą pastabą Tarybos posėdžiui pirmininkaujantis meras Vytautas Simelis priėmė, nes techninės galimybės tai užtikrinti tikrai yra. Ar bus atsižvelgta į Tarybos nario siūlymą ir ar į posėdžius atvykstantiems interesantams nebeteks valandų valandas mindžikuoti už durų, jau paaiškės artimiausiuose Tarybos komitetų posėdžiuose spalio 6-7 dienomis.

„Radviliškio krašto“ informacija   

Total
17
Dalinasi
Related Posts