Radviliškio daugiabučių namų kiemų būklės problema nesprendžiama jau 30 metų

Ar bus skirtas dėmesys daugiabučių kiemams?


Savivaldybėje vykusio Investicijų ir kaimo reikalų komiteto posėdyje Tarybos nariams iškilo klausimas dėl daugiabučių namų kiemų būklės. Pavyzdžiui, Radvilų g. 12 namas renovuotas, o kiemas baisus.

„Gyventojams reikia pildyti paraišką, kad būtų gautas savivaldybės pritarimas dėl kiemo remonto. Paraiškai turėtų pritarti ne mažiau kaip 50 proc. namo gyventojų. Daugiabučio namo gyventojų prisidėjimas prie kiemo remonto darbų laisvanoriškas – jeigu gyventojai sutinka  prisidėti lėšomis, paraiška eina į viršų. Paraiškas pradėsime tenkinti nuo eilės viršaus“,- paaiškino Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas.

Tarybos narys Gediminas Lipnevičius išreiškė mintį, kad visi be išimties daugiabučių namų kiemai turėtų būti perprojektuoti: „Siūlau visus daugiabučių namų kiemus perprojektuoti, nes automobilių stovėjimo aikštelės jau per mažos. Automobiliai statomi kur papuola: ant vejos, vaikų žaidimų aikštelėse. Dabartinės automobilių parkavimo aikštelės buvo skirtos  mažesniam kiekiui automobilių, o dabar beveik kiekviena šeima turi po du automobilius ir aikštelėse nebeužtenka stovėjimo vietų“. Tarybos narys taip pat akcentavo, kad ši problema nesprendžiama jau 30 metų. Laikas parodys, ar G. Lipnevičiaus mintys pasieks valdininkų ausis ir pagaliau bus pasirūpinta daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelių perprojektavimu ir jos taps kur kas didesnėmis.

,,Radviliškio krašto“ informacija

Asociatyvi nuotr.

Tarybos narys G. Lipnevičius teikė siūlymą perprojektuoti ir sutvarkyti visus daugiabučių namų kiemus

Total
5
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts