Radviliškietis gerino Lietuvos rekordus

Rugpjūčio 29 dieną Pravieniškėse vykusiame Lietuvos jaunių ir jaunimo klasikinės jėgos trikovės čempionate sėkmingai pasirodė Radviliškio sportininkai.

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg keturis aukso medalius iškovojo Lizdeikos gimnazijos gimnazistas Kornelijus Poškus. Sportininkas pritūpimo veiksme įveikė 160 kg, spaudimo veiksme išspaudė 145 kg sveriančią štangą ir net dvidešimčia kilogramų pagerino Lietuvos jaunių rekordą ir įvykdė sporto meistro normatyvą. Tai pirmas klasikinio štangos spaudimo meistras Radviliškio rajone.

Atkėlimo veiksme  vaikinas atkėlė 175 kg, o trikovės sumoje surinko 480 kg. Tai naujas Lietuvos klasikinės jėgos trikovės rekordas. Absoliučioje įskaitoje Kornelijus  užėmė trečią vietą.

Jaunimo grupėje merginų tarpe svorio kategorijoje virš 72 kg vieną aukso ir tris sidabro medalius iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro moksleivė Neda Pabilionytė. Sportininkė pritūpimo veiksme įveikė 100 kg sveriančią štangą ir užėmė antrą vietą. Spaudimo veiksme ji išspaudė 65 kg svorį ir iškovojo pirmą vietą. Atkėlimo veiksme mergina įveikė 120 kg ir užėmė antrą vietą. Trikovės sumoje Neda surinko 285 kg ir pagerino asmeninį rekordą bei iškovojo antrą vietą.

Sportininkai dėkingi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui už suteiktą galimybę  treniruotis ir dalyvauti čempionate.

Dalis Lapašinskas

Total
5
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts