Jaunųjų pianistų maratonas

  Kiekvieną paskutinį rudens šeštadienį į Kauną suvažiuoja gausus būrys jaunųjų pianistų iš visos Lietuvos. Šiais metais lapkričio 25 dieną  Kaune vyko XVII respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas skirtas Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos įkūrimo 20- mečiui. Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokiniai atsakingai ruošėsi ir nekantriai laukė šio renginio. Į maratoną susirinko 490 mokinių iš 34 muzikos ir meno mokyklų. Renginiui juos ruošė 222 mokytojai.  Festivalis vyko  11-oje Kauno miesto salių ir ateityje pretenduoja patekti į Gineso rekordų knyg.

Radviliškio muzikos mokyklą  atstovavo 19 jaunųjų pianistų, atvykusių su savo mokytojais ir tėveliais.  Kartu su Birštono meno mokyklos, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos, Kalvarijos meno mokyklos ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos atlikėjais, radviliškiečiai koncertavo M. ir K. Petrauskų muziejaus koncertų salėje. Festivalio metu skambėjo įvairaus žanro, epochų  fortepijoninės muzikos kūriniai. Jaunieji atlikėjai ir pedagogai  džiaugėsi galėdami  pasiklausyti vieni  kitų atlikimo.

Po pasirodymo, festivalio organizatoriai visiems dalyviams įteikė padėkas bei saldžias staigmenas. Radviliškio muzikos mokytojai, A. Stončiuvienė, D. Vedeckienė, D. Sabulienė K. Pakštas, L. Petkuvienė, I. Jeriomenko, V. Silickaja, A. Minciuvienė, V. Žilienė apdovanoti padėkomis už mokinių paruošimą  maratonui.

Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos  padėka už ilgalaikį nuoširdų dalyvavimą draugijos veikloje įteikta Radviliškio muzikos mokyklos Fortepijono skyriaus vedėjai D. Sabulienei.

Festivalio įspūdžiai ir noras dalyvauti kitame maratone liks jaunųjų atlikėjų širdyse.

Total
0
Dalinasi
Related Posts