Radviliškiečių pasiekimai Pakruojyje vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje

Birželio 18 dieną 11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų išvyko į Pakruojį. Čia neįgaliųjų asociacija „AŠ GALIU“ organizavo pirmas atrankines varžybas. Šiemet jų bus septynios. Varžybų prizininkai iškovoja teisę dalyvauti Lietuvos žaidynėse, kurios vyks rudenį Kaune. Į šventę atvyko daug svečių ir renginio rėmėjų.

Dalyvavo ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas. Seimo narys Antanas Matulas finansavo medalių gamybą ir įsteigė prizą komandai, pelniusiai daugiausiai medalių.

Pasibaigus apdovanojimams ir suskaičiavus medalius, paaiškėjo, kad mūsų komanda jų surinko daugiausiai – net 13, tad prizas – Vyčio vėliava atiteko mums. Varžybose buvo 9 rungtys. Dalyvavo sportininkai iš Šiaulių ir Panevėžio apskričių. Daugiausiai prizinių vietų pelnė mūsų draugijos narys Ričardas Vladička. Jis baudų metimo, „kopėčių“ ir kimštinio kamuolio metimo rungtyse tapo čempionu, o rankų lenkimo rungtyje užėmė trečiąją vietą. Irena Vilniuvienė rankų lenkimo rungtyje užėmė antrą vietą, o baudų metime liko trečia. Jonas Ramanauskas, žaisdamas šachmatais, pelnė bronzos medalį.

Daugiausiai emocijų ir dėmesio sulaukė „Bočios“ žaidimas. Jau tradiciškai mūsų draugijai atstovavo dvi komandos – moterų ir vyrų. Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Labai gerai sekėsi abiems komandoms.

Moterys laimėjo 5 žaidimus su įspūdingu taškų skaičiumi. Vyrams sekėsi ne ką prasčiau. Į finalą pateko trys savo pogrupiuose laimėjusios komandos. Pritrūkus laiko sužaisti iki galo ir išsiaiškinti stipriausius, vienos komandos vadovas pasiūlė traukti burtus ir pasidalinti vietas. Po burtų traukimo mūsų vyrai Petras Rudžianskas, Česlovas Turčinskas ir Romaldas Nyderis liko treti, o moterys: Birutė Tamonienė, Vanda Astrauskienė ir Gitana Čepienė gavo sidabro spalvos medalius.

Varžybų sezonas prasidėjo. Džiaugiamės pelnę prizines vietas ir iškovoję teisę dalyvauti Lietuvos neįgaliųjų žaidynių finale.

Irena Vilniuvienė

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

Total
12
Dalinasi
Related Posts