Socialiniai tinklai

Sportas

Radviliškiečių pasiekimai Pakruojyje vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje

Paskelbta

data

Birželio 18 dieną 11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų išvyko į Pakruojį. Čia neįgaliųjų asociacija „AŠ GALIU“ organizavo pirmas atrankines varžybas. Šiemet jų bus septynios. Varžybų prizininkai iškovoja teisę dalyvauti Lietuvos žaidynėse, kurios vyks rudenį Kaune. Į šventę atvyko daug svečių ir renginio rėmėjų.

Dalyvavo ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas. Seimo narys Antanas Matulas finansavo medalių gamybą ir įsteigė prizą komandai, pelniusiai daugiausiai medalių.

Pasibaigus apdovanojimams ir suskaičiavus medalius, paaiškėjo, kad mūsų komanda jų surinko daugiausiai – net 13, tad prizas – Vyčio vėliava atiteko mums. Varžybose buvo 9 rungtys. Dalyvavo sportininkai iš Šiaulių ir Panevėžio apskričių. Daugiausiai prizinių vietų pelnė mūsų draugijos narys Ričardas Vladička. Jis baudų metimo, „kopėčių“ ir kimštinio kamuolio metimo rungtyse tapo čempionu, o rankų lenkimo rungtyje užėmė trečiąją vietą. Irena Vilniuvienė rankų lenkimo rungtyje užėmė antrą vietą, o baudų metime liko trečia. Jonas Ramanauskas, žaisdamas šachmatais, pelnė bronzos medalį.

Daugiausiai emocijų ir dėmesio sulaukė „Bočios“ žaidimas. Jau tradiciškai mūsų draugijai atstovavo dvi komandos – moterų ir vyrų. Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Labai gerai sekėsi abiems komandoms.

Moterys laimėjo 5 žaidimus su įspūdingu taškų skaičiumi. Vyrams sekėsi ne ką prasčiau. Į finalą pateko trys savo pogrupiuose laimėjusios komandos. Pritrūkus laiko sužaisti iki galo ir išsiaiškinti stipriausius, vienos komandos vadovas pasiūlė traukti burtus ir pasidalinti vietas. Po burtų traukimo mūsų vyrai Petras Rudžianskas, Česlovas Turčinskas ir Romaldas Nyderis liko treti, o moterys: Birutė Tamonienė, Vanda Astrauskienė ir Gitana Čepienė gavo sidabro spalvos medalius.

Varžybų sezonas prasidėjo. Džiaugiamės pelnę prizines vietas ir iškovoję teisę dalyvauti Lietuvos neįgaliųjų žaidynių finale.

Irena Vilniuvienė

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi