Iš penkių varžybų keturiose pelnę pergales, triuškino varžovus

Praėjusi savaitė Radviliškio Švietimo ir sporto paslaugų centro jauniesiems futbolininkams buvo itin sėkminga – pasiektos keturios pergalės ir, deja, – vienas pralaimėjimas.

Pirmadienį, spalio 4 d., vaikų iki 12 metų komanda žaidė Šiauliuose ir laimėjo rezultatu 5:1. Trečiadienį dvi radviliškiečių komandos, kuriose žaidė jaunieji futbonininkai iki 10 metų ir iki 12 metų, kovėsi su dviem Joniškio futbolo klubo „Saned” komandomis. Abi mūsiškių komandos buvo pranašesnės už varžovus – dvylikamečiai žaidėjai joniškiečius sutriuškino „sausai“ rezultatu 13:0, o dešimtmečiai leido priešininkams įmušti šešis įvarčius ir jų rezultatas – 11:6. Ketvirtadienį sekė išvyka į Panevėžį, kur dešimties metų ir jaunesni futbolininkai aikštės šeimininkus įveikė įspūdingu įvarčių skaičiumi 15:3.

Radviliškio Švietimo ir sporto paslaugų centro vaikų futbolo treneris Mindaugas Urbonavičius sakė, kad darosi diskutuotinu klausimu, ar verta nurodyti daugiausiai įvarčių įmušusius radviliškiečius, nes šie ima tarpusavyje konkuruodami, galvodami tik apie įvarčius, o geras futbolininkas pasižymi ne tik jais, bet ir rezultatyviais perdavimais, ištverme, gebėjimu pajusti komandos draugus.

Savaitraščio ,,Radviliškio kraštas” informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts