Socialiniai tinklai

Sportas

Iš penkių varžybų keturiose pelnę pergales, triuškino varžovus

Paskelbta

data

Praėjusi savaitė Radviliškio Švietimo ir sporto paslaugų centro jauniesiems futbolininkams buvo itin sėkminga – pasiektos keturios pergalės ir, deja, – vienas pralaimėjimas.

Pirmadienį, spalio 4 d., vaikų iki 12 metų komanda žaidė Šiauliuose ir laimėjo rezultatu 5:1. Trečiadienį dvi radviliškiečių komandos, kuriose žaidė jaunieji futbonininkai iki 10 metų ir iki 12 metų, kovėsi su dviem Joniškio futbolo klubo „Saned” komandomis. Abi mūsiškių komandos buvo pranašesnės už varžovus – dvylikamečiai žaidėjai joniškiečius sutriuškino „sausai“ rezultatu 13:0, o dešimtmečiai leido priešininkams įmušti šešis įvarčius ir jų rezultatas – 11:6. Ketvirtadienį sekė išvyka į Panevėžį, kur dešimties metų ir jaunesni futbolininkai aikštės šeimininkus įveikė įspūdingu įvarčių skaičiumi 15:3.

Radviliškio Švietimo ir sporto paslaugų centro vaikų futbolo treneris Mindaugas Urbonavičius sakė, kad darosi diskutuotinu klausimu, ar verta nurodyti daugiausiai įvarčių įmušusius radviliškiečius, nes šie ima tarpusavyje konkuruodami, galvodami tik apie įvarčius, o geras futbolininkas pasižymi ne tik jais, bet ir rezultatyviais perdavimais, ištverme, gebėjimu pajusti komandos draugus.

Savaitraščio ,,Radviliškio kraštas” informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi