Radviliškiečiai psichinę sveikatą stiprino „Gongų maudynėse“

Karantino metu pasikeitus įprastam gyvenimo ritmui bei artėjant didžiausioms žiemos šventėms vis daugiau žmonių susiduria psichologine įtampa bei stresu. Šiuo laikotarpiu ypač svarbu rūpintis savo psichine sveikata, rasti laiko atsipalaidavimui.

Šių metų gruodžio 9 dieną Radviliškio rajono gyventojai savo psichinę sveikatą stiprino „Gongų maudynėse“. Tai jau tradicija tapęs Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamas renginys, kuris šiais metais persikėlė į virtualią erdvę. Radviliškiečiai „Maudynėmis Gonge“ galėjo mėgautis neišeidami iš namų, prisijungę prie privačios „Facebook“ grupės.

Maudynės Gonge – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Pasak Vyrenijaus Andrijausko, kuris vedė maudynes, Gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip veikdama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti. Tą patvirtino ir renginio dalyviai: „Ačiū. Labai emocinga kelionė…“, „…buvo labai puikus atsipalaidavimas“, „… Man to relakso jau labai reikėjo“.

Tariame ačiū Vyrenijui už šią garsų kelionę, visiems dalyviams – už laiką stiprinant sveikatą. Tikimės, kad šios „maudynės“ padėjo atsipalaiduoti, atsipūsti nuo kasdieninių rūpesčių ir lauksime visų kituose biuro organizuojamuose renginiuose.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts