Pridurkams CV rašyti nereikia

Tūkstančiai jaunuolių, pabaigę mokyklas, jei tėveliai paremia universitetus, stumdosi biurokratinėje įstaigoje –  Užimtumo tarnyboje, kuri realiai jokios pridėtinės vertės nesukuria, tik uja pašalpinius darbams, nes ir tų 150 eurų po to neberegės.

Bet esame milijonierių šalis pasirodo, ministerijos tonomis perka kavas, senjorams už tručo susileidimą – šimtai, nors duobkasiai po to ploja katučių dėl neišsenkančio pelno.

Klaikiausia yra tai, kad savo prakaitu, kompetencija gyvenime kažką pasiekęs, esi nuliu, be susidomėjimo. Darbus privalo gauti ir išsaugoti  LRT  girtuokliai tokie, kaip Mildažytė, Giržadas,  Siaurusevičius, Žinių radijuje muzikologą Gerulaitį išdarkęs Ramanauskas – Greitai.

Tik nebandyk pasiūlyti savo koncepcijų. Privatininkai uzurpavo net švietimo, mokslo sistemą, pristeigta mokyklų, licėjų su projektais, fondais be tautinės sampratos.

Bet vienytis inteligentija nenori.  Aiškiai įvardinta, kad be blato gauti šalyje humanitarinio profilio vakansiją yra be šansų.  Turiu daug kolegų, kurie nuėję į visai kitas sritis, nes kažkaip reikia išgyventi.

O buvo gi 2004 m. priesaikos, kad įstojame į  ES, tai po 14 naujų darbo vietų mažuose miesteliuose, visi gaus saviraiškos, savirealizacijos galimybes.

Ruslanas  Baranauskas – apžvalgininkas

Total
0
Dalinasi
Related Posts