Radviliškiečiai prasmingai paminėjo Kovo 11- ąją

Švelniai žiemišką Kovo 11-ąją radviliškiečiai ir miesto svečiai rinkosi pabūti kartu ir paminėti prieš beveik tris dešimtmečius iškovotą nepriklausomybę ir atgautą laisvę. Visi didžiuojamės savo tėvų, senelių drąsa ir ryžtu, įrodžiusių visam pasauliui, kad tokia mažytė, bet kartu labai galinga Lietuva sugebėjo pasipriešinti, pakilti ir įrodė nepalaužiamą galią atgimti. Šią ypatingą dieną Radviliškio miesto žmonės ir svečiai šią dieną paminėjo ypatingai susitelkę.
Visuose renginiuose, skirtuose Lietuvos nepriklausomybė dienai paminėti, aktyviai dalyvavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai su pirmininku Gediminu Lipnevičiumi bei pavaduotoja Vilma Alekniene, tarybos narys Jonas Pravilonis.
Radviliškio miesto kultūros centre vyko edukacinis užsiėmimas vaikams ir jaunimui ,,Ir visa tai- Lietuva“. Vaikai gamino paukštelius iš popieriaus, kurie nutūpė ant simbolinio Lietuvos medžio ir tautinėmis spalvomis spalvino tautinį kostiumą.
Radviliškio miesto kultūros centro Teatro studijos „ABC“ vadovė, režisierė Rasa Atkočiūnienė drauge su Oro gynybos bataliono kariais ir Radviliškio mokyklų mokiniais padovanojo Lietuvai simbolinę širdį Radviliškio miesto Aušros aikštėje. Trispalves iškėlę kariai ratu apjuosė Radviliškio miesto mokyklų jaunimą, pedagogus, kurie sustoję į širdies formą, rankose laikė Lietuvos vėliavos spalvų lapus ir iš jų suformavo didžiulę širdį, kuria siuntė savo sveikinimus ir palaikymą Lietuvai. Visus, susirinkusius į akciją „Su Lietuva širdy“ pasveikino rajono vadovai,  dainas dovanojo Lizdeikos gimnazijos mokiniai Vaiva Pakštaitė, Gabrielius Verdingas ir Miglė Jacynaitė, šoko Lizdeikos gimnazijos šokėjai. Daugiau nei 500 žmonių širdys susiliejo į vieną nedalomą trispalvę širdį ir plakė vienu ritmu – ritmu už Lietuvą.
Po iškilmingo minėjimo visi buvo pakviesti sugrįžti į Radviliškio miesto kultūros centrą ir aplankyti Tautodailės darbų parodos uždarymą. Nuotaikingai Lietuvos nepriklausomybę švęsti nusiteikę žmonės gausiai būriavosi ir laukė vakarinio grupės ,,Kitava“ koncerto, kuris geriausiai atspindi šios dienos nuotaikas, jausmus ir susitelkimą draugėn. Po nuostabaus, pilnutėlę salę prikausčiusio koncerto, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje vyko šventos mišios, skirtos Kovo 11-ajai paminėti. Džiugu buvo stebėti, kaip nedidelio miesto gatvėmis būriavosi tautiniais simboliais pasipuošę žmonės ir ganėtinai žvarbią popietę nusprendę būti kartu su Lietuva, su jos ir mūsų visų švente.

Pagal savivaldybės informaciją

Total
0
Dalinasi
Related Posts