Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškiečiai lankėsi kraštietės cirke

Avatar

Paskelbta

data

Savaitgalį radviliškiečiai turėjo galimybę apsilankyti tarptautiniame Čekijos cirke „Marcel ir Odeta“.

Cirkas „Marcel ir Odeta“ – tai klasikinis Čekijos cirkas, puoselėjantis ilgametes tradicijas – jau ketvirtoji Janečkų šeimos karta puoselėja šį meną. Kiek anksčiau cirkas vadinosi dabartinio jo savininko Marcel  prosenelio „Rudolfo“ vardu. Visi šeimos nariai buvo ar yra įžymūs artistai, dresuotojai ir muzikantai.

Radviliškiečiams labai malonu buvo vėl cirko arenoje  išvysti buvusią radviliškietę Odetą Janečkovą. Odeta cirku susidomėjo 1991 metais, kai atėjo į cirko studiją „Svajonė“, kuriai vadovavo A.Dabulskis. Vėliau cirko areną pakeitė studijos Lietuvos Kūno kultūros akademijoje, intensyvus dalyvavimas įvairiuose šou. Odeta programose programose pasirodė kaip „moteris-gyvatė“ Lietuvoje ir daugelyje pasaulio šalių.

Nuo 2011 metų buvo įkurtas jungtinis Čekijos-Lietuvos cirkas „Marcel ir Odeta“. Pagrindiniais cirko artistais yra patys šeimos nariai, tačiau kasmetinė nauja programa yra papildoma vis naujais artistais iš įvairių pasaulio šalių.  „Marcel ir Odeta“ vieninteliai Lietuvoje savo nedidelėje cirko arenoje žiūrovams pristato begalę įvairiausių egzotinių gyvūnų, tik čia iš taip arti galima išgirsti tigro ar liūto alsavimą, išvysti jų nasrus. Mažieji žiūrovai turėjo galimybę pajodinėti poni arkliukais, nusifotografuoti su tigru (na tai kas, kad ir netikru).

Ir mažus, ir vyresnius žiūrovus žavėjo oro akrobatų triukai, klounų pokštai.

„Mes visada su cirku  noriai atvažiuojame  į mano gimtąjį miestą Radviliškį ir norime žmonėms padovanoti šventę. Tikimės, kad apsilankę mūsų vaidinimuose žmonės pamiršta kasdienybę, vyresnieji vėl trumpam atsiduria vaikystėje, o mažiesiems žiūrovams, tikimės, cirkas visada asocijuosis su stebuklu, juoku“,- sakė Odeta.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

 

 

Rajono aktualijos

Kad vaistai netaptų kasdieniu valgiu

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Raštingiausias pradinukas Vinco Kudirkos progimnazijoje

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 dieną Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko 2-4 klasių geriausiai rašančio pradinuko konkursas ,,Branginkime gimtąją kalbą“, kuriame savo lietuvių kalbos žinias rašydami diktantą išbandė 33 mokiniai.

Savo klasių grupėse nugalėtojais tapo: Urtė Kucevičiūtė (2c kl. mokinė), Vestina Veseliauskaitė (3b kl. mokinė), Brigita Žiškytė (4a kl. mokinė).
Mes džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų šauniausiais!

Pagalbos mokiniui specialistė Jurgita Lukšienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019