Radviliškiečiai dalyvavo tremtinių sąskrydyje

Raseinių rajone, Ariogaloje, šeštadienį, rugpjūčio 7 d. vyko tradicinis tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy”, kuriame dalyvavo ir Radviliškio krašto atstovai. Radviliškį atstovavo tremtiniai, vadovaujami Stasės Janušonienės, Lietuvos šaulių sąjungos Radviliškio 601-osios kuopos šauliai, politinių kalinių ir tremtinių choras „Versmė“.

Galimybė susitikti

Kasmetinis sąskrydis likimo sesėms ir broliams suteikia galimybę pabendrauti, aptarti šių dienų klausimus, pasijusti gerbiamiems ir valdžios atstovų pasveikintiems. Tremtinių gretos ir toliau retėja. Vidutinis tremtinių amžius – apie 80 metų. Lietuvoje šiuo metu likę kiek daugiau nei 20 tūkst. tremtinių, o buvo ištremta apie 300 tūkstančių. 

Pagerbti Laisvės kovų dalyviai

Sąskrydžio dalyviams buvo aukojamos šv. Mišios, skambėjo jungtinio tremtinių choro dainos. Susirinkusiuosius sveikino Lietuvos vadovai: Prezidentas Gitanas Nausėda ir kiti valstybės vadovai. Palinkėta mūsų politiniams kaliniams, tremtiniams ir Laisvės kovų dalyviams išlikti stipriems,  neišsižadėti savo įsitikinimų ir toliau likti tvirta mūsų valstybės atrama.

Valdo Adomaičio nuotraukos

Total
9
Dalinasi
Related Posts