Radviliškiečiai atsisveikino su vasara


Rugpjūčio 28 dieną Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke susirinkę radviliškiečiai bei miesto svečiai turėjo galimybę sudalyvauti net dviejose šventėse: Vasaros palydėtuvių ir Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimuose.

Vasaros palydėtuvių šventėje mažieji radviliškiečiai linksminosi ant batutų, dalyvavo smagiuose žaidimuose, į kuriuos kvietė renginio vedėja „mokytoja“ Gretė Každailytė ir padėjėjos „mokinės“ Austėja Valavičiūtė ir Augustė Motekaitytė. Piešimo ant veidukų dėka mažieji turėjo galimybę įsikūnyti įvairiausius personažus. Rankų darbo muilo ir kvilingo kūrybinėse edukacijose, kurias vedė Aušra Mikulienė, Ingrida Donielienė, Svetlana Viluskienė, vaikai ne tik smagiai ir kūrybiškai praleido laiką, bet ir parsinešė į namus savo kūrybos dirbinius. Kūrybinių dirbtuvių metu buvo pristatytas ir įgyvendinamas finansuotas projektas „Įkvėpk, pajausk, sukurk“, kurio kassavaitinėse edukacijose galės dalyvauti visi norintys 11 – 17 metų radviliškiečiai.

Šventės dalyviams savo dainas dovanojo Radviliškio muzikos mokyklos chorinio dainavimo klasės merginos (vad. Aurelija Meškauskienė) ir solistė Austėja Valavičiūtė. Šokti kvietė Radviliškio kultūros centro vaikų ir jaunimo grupė „Šelmiukai“ (vad. Edmundas Verpetinskas), taip pat svečiai iš Šiaulių Saulės pradinės mokyklos šokio studija „Saulutės“ (vad. Jūratė Vaitkienė) bei visiems gerai pažįstamas duetas Dj R&G (Rasa Atkočiūnienė ir Gabrielius Verdingas). Atviras jaunimo centras „Jaunimo erdvė“ padovanojo neįprasto krepšinio pramogą. Šventę vainikavo visų laukiamas putų šou.

Šventinę dienos programą tęsė Radviliškio jaunimo apdovanojimai. Renginyje buvo apdovanoti: „Metų pilietiškiausias“ – Augustas Grakauskas, Faustas Kovalevskis, Nedas Stankūnas; „Metų sportininkas“ – Gvidas Dišlė; „Metų verslininkas“ – Mindaugas Akučka; „Metų proveržis“ – Rapolas Meškauskas, kuriam apdovanojimą įteikė ypatingas vakaro svečias Donatas Montvydas. „Metų menininku“ tapo Gytis Genevičius, apdovanotas praėjusių metų laureatės Ievos Vaičiulytės. „Metų protas“ – Rosita Jasaitytė, na, o „Metų autoritetas“– Atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ komanda (Mindaugas, Karolis, Justina, Andrius). Savo muzikines dovanas įteikė visiems gerai pažįstami solistai Miglė Jacynaitė ir Rapolas Meškauskas, o šokį dovanojo Šiaulių Ragainės progimnazijos šokio studijos „Mega“ šokėjos (vad. Jūratė Vaitkienė). Gausi radviliškiečių minia su nekantrumu laukė įspūdingo Donato koncerto. Tradicinis, kasmetinis renginys, skirtas apdovanoti ir pagerbti pačius šauniausius, susilaukė gausybės gerų žodžių ir džiaugsmingų emocijų.

Pagal Kultūros centro informaciją

Total
1
Dalinasi
Related Posts