Socialiniai tinklai

Aktualijos

Prie šiukšlių konteinerių keliausime prabangiais takeliais

Avatar

Paskelbta

data

Dabartiniu metu, kai visur girdisi raginimai „susiveržti diržus“, Radviliškio rajono savivaldybė nutarė paišlaidauti … takelių prie konteinerių tiesimui.

Dar ne visi takai nutiesti?

„Kodėl skiriama 25 tūkst. eurų takeliams prie konteinerių įrengti, kodėl jie tokie brangūs?“,- suabejojęs  tokiu takelių brangumu pasiteiravo Tarybos narys Gediminas Lipnevičius.

„Kalbama apie priėjimo takus, kurie nepateko į projektą. Bus daromas takelių nuleidimas į gatves ir  priėjimas prie konteinerių iš namų. Jų reikės 8 vietose, reikia nutiesti apie 300 metrų  takų“,- atsakė savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas

Brangiems konteineriams – nepigūs takai?

Tad prie naujųjų konteinerių bus tiesiami  nepigūs takai. Kadangi 300 metrams takų bus išleista 25 tūkst. eurų, nesunku paskaičiuoti, kad vienas metras tako kainuos per 83 eurus.

Tikriausiai šiuos takelius būtų galima nutiesti ir pigiau, tačiau juk Radviliškio savivaldybėje gyvuoja tradicija – viską  pirkti, statyti ar tiesti už brangiai.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi